Serwisy porcelanowe Karolina - Zastawa porcelanowa na wyjątkowe okazje

Widok:
Na stronie:
1 2 3
Karolina MAXIM - Solniczka
-11%
Karolina MAXIM - Solniczka
12,45 zł
11,01 zł
Karolina CASTEL - Solniczka
-11%
Karolina CASTEL - Solniczka
14,54 zł
12,85 zł
1 2 3

Porcelana KAROLINA to jedna z najbardziej rozpoznawalnych tego rodzaju firm w Polsce. Słynie z pięknych zdobień, wysokiej jakości swoich produktów oraz niebanalnego designu, ale my i tak sprawdzamy i kontrolujemy jakość, by mieć pewność, że to, co oferujemy w ramach tej i nie tylko tej kategorii, spełnia oczekiwania naszych Klientów. Sprawdź sama i przekonaj się!

Materiał trwały i doskonały

Porcelana jest bardzo chętnie wykorzystywana już od wielu wieków, od kiedy w Chinach wynaleziono to połączenie glinki kaolinowej, kwarcu oraz skalenia. Dzięki temu możesz otrzymać produkt trwały, niezawodny, odporny na uszkodzenia mechaniczne, a przy tym bardzo praktyczny. To sprawia, że każda z serii porcelany KAROLINA jest małym dziełem sztuki w Twoim domu. Dla nas liczy się jednak trwałość produktów, dlatego niezmiennie kontrolujemy jakość wykonania i sam materiał; także w tej serii.

Dbałość o projekt

Wyjątkowość różnych serii tej marki, które widzisz powyżej, zasadza się nie tylko na tej szkliwionej, idealnie wypalonej porcelanie, ale także na designie. Każda z serii ma swój niepowtarzalny klimat, aurę, odpowiednie formy, wykończenie, deseń. Każda zasługuje na Twoją uwagę i nie każda Ci się spodoba. Ale na pewno wybierzesz coś, co Cię zachwyci i stanie się stałym wyposażeniem Twojej kuchni. Jeśli nie, poszukaj innych serwisów obiadowych w naszym sklepie.

Przepych i mnogość wyboru

Style wykonania są tak różne, że nie da się ich ogólnie określić, dlatego przepych nie odnosi się do projektu, a do wielości serii i podkategorii, jakie znajdziesz w tej serii porcelany. W ramach marki KAROLINA, firma przygotowała serie:

Wszystkie, które dostrzeżesz w tej kategorii, są wyjątkowe i spójne. A czego się możesz tu spodziewać? Przede wszystkim serwisów obiadowych, obiadowo-kawowych czy typowo kawowych i herbacianych. Do tego zastawa na sztuki, ale także elementy ozdobne, serwetniki czy naczynia do serwowania.

Jakie są produkty z serii KAROLINA?

Porcelana jest piękna. Dlatego tak pakowana, jak w przypadku tej kategorii, może być doskonałym pomysłem na prezent dla najbliższych. Do efektowny zestaw naczyń do jadalni oraz kuchni, który sprawi, że osoba obdarowana poczuje się wyjątkowo. Pamiętaj, że zawsze znajdziesz taką serię, która spodoba się Tobie.

Jednak warto tu także podkreślić praktyczne użycie porcelany. Jest ona doskonała w kontekście mycia w zmywarce oraz używania w mikrofalówce. To sprawia, że jej użyteczność i wygoda są na naprawdę wysokim poziomie. Łączą w sobie piękno, doskonałe materiały oraz praktyczność, a to w porcelanie najważniejsze.

Zajrzyj do nas!

Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem, jaki zgromadziliśmy w ramach tej kategorii. Pozwoli Ci to na dopasowanie odpowiednich produktów do Twoich potrzeb. Co ważne, możesz także szukać innych serwisów obiadowo-kawowych i innych w naszym sklepie. Wszędzie znajdziesz jakość i piękny design. Wybieraj to, co najlepsze – również z serii KAROLINA!

Zakłady Porcelany Stołowej „Karolina” Sp. z o.o. szczycą się bogatą tradycją w zakresie produkcji porcelany, sięgającą 1860 roku. Porcelana Karolina jest wyjątkowo cienka, cechuje się śnieżną bielą lub też ciepłem ecru i dużą przeświecalnością. Wyroby porcelanowe są produkowane w kilkunastu oryginalnych, nowoczesnych fasonach i setkach wzorów dekoracyjnych. Są zdobione farbami i kalkami ceramicznymi, a ich wzornictwo odpowiada aktualnym i najnowszym trendom światowym.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL