Zastawa stołowa Karolina Castel - Najlepsze naczynia sygnowane marką Porcelana Jaworzno

Widok:
Na stronie:
Karolina CASTEL - Solniczka
-11%
Karolina CASTEL - Solniczka
14,54 zł
12,85 zł

Firma Karolina już od wielu lat ubarwia swoimi produktami nasze domy. To doskonała porcelana, która jest wykorzystywana nie tylko w przypadku naczyń do serwowania, ale także w przypadku innych produktów, np. dekoracji. Aby mieć pewność, że seria KAROLINA CASTEL przypadnie Ci do gustu, stale przeprowadzamy kontrole jakości. I wiemy, że tak będzie!

Porcelana najwyższej klasy

Warto zauważyć, że porcelana, o której mowa w tej kategorii i z której wykonane są produkty, to doskonale zmieszane ze sobą składniki – kwarc, skaleń oraz glinka kaolinowa. Wypalanie w piecu o temperaturze przynajmniej 1280 stopni Celsjusza sprawia, że nie tylko staje się ona szkliwiona, ale także trwała, odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz trudno się tłukąca. Dlatego sprawdź swoją i wymień na serię KAROLINA CASTEL.

Niepowtarzalny projekt

Twórcy porcelany Karolina zawsze starają się zadbać o niezwykłą jakość oraz styl tworzonych przez siebie produktów. W tym wypadku mamy do czynienia z elegancją i wykwintnością. Lekki dekor w postaci drobnego, złotego paska, żłobienia na obłej formie wazy czy dzbanka oraz smukłe kształty sprawiają, że biel porcelany wydaje się bardzo bogata oraz niezwykła. Serwis na wyjątkowe okazje.

Jakie produkty znajdziesz w tej kategorii?

W ramach serii KAROLINA CASTEL oferujemy pałacowy styl z elegancją w tle. Przede wszystkim są to oczywiście serwisy. Wśród nich są trzy rodzaje:

Możesz więc szukać właściwego produktu do własnych potrzeb, np. gdy potrzebujesz wykwintnego serwisu kawowego jako dopełnienie serwisu, który już masz. Możesz jednak zdecydować się na połączenie, a inne tego rodzaju produkty znajdziesz w naszym sklepie.

Obok serwisów znajdziesz tu także zastawę na sztuki, co jest wygodne, gdy dane produkty z serii Ci się uszkodzą, oraz dzbanki, miski, sosjerki, salaterki i inne naczynia do serwowania. Warto przeszukać cały asortyment, bowiem jest tu wiele rodzajów produktów, które łączy jeden, elegancki styl.

Jakie są produkty z tej kategorii?

Seria KAROLINA CASTEL jest wykwintna, co oznacza, że raczej nie użyjesz serwisów w trakcie codziennych posiłków czy nawet niedzielnego obiadu w gronie najbliższej rodziny. Ale z pewnością możesz wybrać jeden z zestawów na świętowanie, np. podczas Bożego Narodzenia czy Wielkanocy oraz rodzinnych uroczystości. To także doskonały pomysł na prezent dla miłośnika pięknych zastaw.

Użyjesz ich w jadalni, ale i w kuchni. To praktyczne produkty, które nie tylko że są trwałe, to jeszcze można ich używać w mikrofali oraz myć w zmywarce. Jest to bardzo praktyczne i bardzo pomocne, zwłaszcza przy wielu osobach, które odwiedzają Cię na kolacji czy cieście. Pamiętaj o tym, wybierając właściwy serwis.

Sprawdź sama!

Wiele produktów, które możesz zobaczyć powyżej, nie zadowoliło Cię z powodu wyglądu? Jeśli już wiesz, że Ci się nie podobają, ale także, że nie przydadzą Ci się w trakcie gotowania, pieczenia czy przygotowywania świąt, to poszukaj czegoś innego w naszym sklepie internetowym! Wybierz produkty doskonałe dla Ciebie i do Twojego domu.

Castel to najpiękniejszy kształt i kolor. Ciepły, stonowany, opracowany w polskiej renomowanej fabryce porcelany Karolina, klasyczny w formie, zachowujący idealne proporcje. Mamy przyjemność zaproponować ten fason w pełnym zakresie, tak by służył codziennie, i od święta. Naczynia można myć w zmywarkach, dzięki czemu stają się wyjątkowo trwałe i użyteczne.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL