Biała porcelana stołowa Giardino W003 - Stylowe naczynia i serwisy porcelanowe

Widok:
Na stronie:
1 2
GIARDINO W003 Waza 2 L
-20%
GIARDINO W003 Waza 2 L
115,04 zł
92,03 zł
1 2

Trudno o bardziej klasyczną zastawę, niż niedekorowana porcelana Giardino. Jeśli poszukujesz gustownego kompletu, który można zakupić w wyjątkowo konkurencyjnej cenie, sprawdź szeroki wachlarz produktów porcelanowych, których uniwersalny design skomponuje się z najróżniejszymi aranżacjami stołu. Marka Giardino ma w swojej ofercie eleganckie i charakteryzujące się perfekcją wykończenia naczynia w atrakcyjnych cenach. Porcelana niedekorowana to jedna z najpopularniejszych wersji serwisów Giardino, której cechą charakterystyczną są klasyczne i lekkie formy, nadające aranżacjach stołowych szczypty elegancji. Wyroby Giardino produkowane są z wykorzystaniem białej porcelany, którą cechuje wyjątkowa trwałość i odporność na drobne urazy mechaniczne. W przypadku Giardino, szczególnie ważna jest również możliwość mycia naczyń w zmywarce, co stanowi znaczne udogodnienie dla ich posiadaczy. Można również bez obaw umieszczać je w mikrofali.

Giardino – szeroki wachlarz produktów w atrakcyjnej cenie

Nasz sklep internetowy oferuje szeroki przekrój produktów Giardino w wersji niedekorowanej. Ich trwałość i wytrzymałość,w  zestawieniu z niewygórowaną ceną, składa się na renomę obecnej od lat na rynku marki. Oprócz kompleksowych zestawów, naczynia porcelanowe możesz nabyć również pojedynczo, dzięki czemu istnieje możliwość konstruowania spersonalizowanych kompletów obiadowych czy kawowych. W wersji podstawowej, serwis Giardino zawiera w sobie komplet talerzy - od obiadowych po deserowe - a także miski, wazy, półmiski oraz sosjerki. Porcelana niedekorowana utrzymana jest zazwyczaj w jednorodnej estetyce, co sprawia, że problem niemożności dobrania produktu do reszty zestawu praktycznie nie istnieje.

Porcelana niedekorowana - klasyczny wariant Giardino

Co sprawia, że serwisy kawowe i obiadowe tej marki są kupowane tak chętnie? To przede wszystkim zasługa wykorzystania jakościowej porcelany, która nie kruszy się tak łatwo, jak standardowe naczynia wykonane z tego surowca. Wersja niedekorowana porcelanowej zastawy Giardino cechuje się również uniwersalnym designem, którego obłe, przyjemne dla oka kształty łączą się z najwyższym poziomem praktyczności. W takim wydaniu, zastawa jest najbardziej uniwersalna - będzie dobrze się prezentować zarówno w nowoczesnych aranżacjach, jak i tych klasycznych. Zaufaj produktom Giardino i twórz swoje zestawy, poszerzając kolekcję naczyń.

Zastawa niedekorowana Giardino – klasyka w atrakcyjnej cenie


Jeśli zależy ci na gustownym komplecie o klasycznych kształtach, pozbawionym elementów dekoracyjnych, porcelana niedekorowana Giardino będzie najlepszym możliwym wyborem. Zastawa w takim wydaniu sprawdzi się w najróżniejszych wariantach aranżacyjnych - zarówno tych codziennych, jak i świątecznych. W naszym sklepie znajdziesz produkty Giardino w atrakcyjnych cenach. Oferujemy najwyższej jakości zastawy w najróżniejszych modułach. Wybierz swój podstawowy komplet, by następnie dobrać do niego dodatkowe elementy, niezbędne w Twojej kuchni.

Poznaj naszą wyjątkową markę własną porcelany stołowej czyli kolekcję Giardino W003. Porcelana Giardino to wyjątkowa zastawa stołowa o wyjątkowym stosunku jakości do ceny. Rewelacyjnie sprawdzi się w każdym domu jako zastawa stołowa do domowego użytku, a także w zastosowaniach restauracyjnych i punktach obsługi gastronomicznej. Decydując się na porcelanę stołową Giardino W003 wybierasz dobry produkt, który posłuży Tobie przez długie lata.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL