Serwisy obiadowe i kawowe Giardino - Najlepsze naczynia porcelanowe. Tania zastawa stołowa

Widok:
Na stronie:
1 2 3
1 2 3

Szukasz efektownej zastawy porcelanowej, która nie będzie kosztowała majątku? Zapoznaj się z ofertą firmy Giardino, jednego z liderów produkcji tego rodzaju wyrobów, który gustowność produktów łączy z wyjątkowo atrakcyjnym cennikiem. Produkty tej marki wykonywane są z porcelany o najróżniejszych wzorach i wykończeniach. Z tego względu zastawa sprawdzi się zarówno podczas zwyczajnych codziennych spotkań przy stole, jak również uroczystości o większym rozmachu. Komplety Giardino najczęściej dostępne są w wersji białej gładkiej, ale można nabyć również zdobione zestawy. Wyroby są niezwykle nieskomplikowane pod względem czyszczenia – większość serwisów, oferowanych przez Giardino, można myć w zmywarce. Większość z nich nadaje się również do wykorzystania w mikrofalówce, co stanowi znaczne udogodnienie w kontekście korzystania z zastawy.

Giardino – szeroki wachlarz produktów w atrakcyjnej cenie

W jakie produkty Giardino możesz wyposażyć się w naszym sklepie? Marka, która stała się w branży synonimem powiewu luksusu w rozsądnej cenie, słynie przede wszystkim z produkcji zastawy, która sprzedawana jest w kompletach, bądź pojedynczych częściach.  W ofercie Giardino znajdują się głównie zestawy obiadowe, które, w zależności od modułu, składają się z odmiennych części. W najbardziej podstawowej wersji, komplet Giardino wyposażony jest w talerze obiadowe i talerze głębokie do zupy, a deserowe. Oprócz tego, w zestawie serwisowym znajdują się również półmiski,  miski, sosjerki i wazy. To sprawia, że serwisy Giardino są kompleksowe i z reguły nie potrzebują dodatkowego uzupełniania. Nabywasz więc komplet, charakteryzujący się estetyczną spójnością i jednakowym wykończeniem.

Elegancja i doskonała jakość materiałów

Z czego wynika renoma wyrobów marki Giardino? Na ich sukces składa się przede wszystkim zastosowanie wysokiej jakości surowców w procesie produkcyjnym, dzięki czemu produkty mogą być intensywnie użytkowane przez wiele lat. Do wytwarzania naczyń Giardino wykorzystuje się porcelanę, która charakteryzuje się wysokim stopniem odporności na drobne uszkodzenia mechaniczne, a także wyjątkową precyzją wykończenia. Produkty marki Giardino cechuje również elegancja, która wyróżnia je na tle innych wyrobów porcelanowych. Naczynia, oferowane w zestawach, mają smukłe linie i żłobienia, dzięki czemu charakteryzują się gustownością w uniwersalnym wydaniu. Zastawy Giardino dostępne są w różnych wersjach - począwszy od gładkich, najbardziej minimalistycznych naczyń porcelanowych po moduły zdobione, swoim kształtem i dekoracją nawiązujące do tradycyjnych nakryć stołowych.

Giardino – klasyczne serwisy obiadowe i kawowe w niskich cenach

Zdecyduj się na zakup serwisu marki Giardino, jeśli na pierwszym miejscu stawiasz prostotę i elegancję zastawy w połączeniu z praktycznością. Produkty firmy szczególnie sprawdzą się w tradycyjnie urządzonych wnętrzach, ale równie dobrze mogą prezentować się w tych nowoczesnych, stanowiąc swego rodzaju przełamanie stylistyki. Komplety serwisowe Giardino mogą służyć również jako ślubny podarunek czy prezent z okazji parapetówki o wyjątkowo funkcjonalnym charakterze. Zestawy marki Giardino stanowią jedną z bardziej klasycznych kategorii produktów, dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Porcelana Giardino to nowa propozycja naczyń porcelanowych w bogatej ofercie Naszego sklepu internetowego. Cechuje się klasycznym fasonem i mnogością dostępnych zdobień i implikacji. Linia porcelany Giardino jest niczym piękna fotografia, jest wspomnieniem wyjątkowej, szczęśliwej chwili utrwalonej w kunsztownej formie. Naczynia porcelanowe Giardino tworzą idealne, pełne harmonii kompozycje na każdym stole. Przypadną do gustu koneserom porcelany jak również praktycznym i nowoczesnym Paniom domu.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL