Zwieger

Wysokiej klasy patelnie to niezwykle ważny element wyposażenia domu. Dzięki nim przygotujesz najlepsze dania, jakie tylko możesz sobie wyobrazić. Jednak ich dobór może być trudny, nie tylko dlatego, że ograniczeniem może być rodzaj płyty grzewczej, którą posiadasz, ale także dlatego, że trudno jest znaleźć niezawodną patelnię do wielu zadań.

Z czego wykonano patelnie firmy ZWIEGER?

Ta renomowana firma przez dłuższy czas zajmowała się przygotowywaniem patelni do domów i gastronomii, więc doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele zależy od jakości. Patelnie z tej serii przygotowane są z wysokiej klasy aluminium, które zachowuje się dużo lepiej na wszystkich rodzajach palników, co sprawia, że nie ma ryzyka, że jedzenie będzie przywierało lub się przypalało nierównomiernie. Za to wszystko odpowiada materiał.

Jak wyglądają dobre patelnie?

W przypadku produktów tego producenta postawiono na jakość, ale nie zapomniano o wyglądzie. Bardzo modne obecnie wzory, a więc kamionka, granit itp. zostały tu wykorzystane, tworząc przepiękny wzór w modnym, współczesnym kolorze. Możesz wybierać między dwiema opcjami, z których każda sprawi, że poczujesz nutkę zachwytu nad tym, jak pracowano nad designem i projektem całej patelni. Funkcjonalność i piękno w jednym.

Jakie produkty znajdziesz w ramach tej kategorii?

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem, jaki przygotowaliśmy w tej serii. Producent, firma ZWIEGER, to renomowany dostawca najlepszych patelni do domu i gastronomii. W tej kategorii oddajemy Ci tylko patelnie, byś mogła łatwo i szybko nawigować pośród kolejnych ich rodzajów. Są tu:

  • Patelnie grillowe,

  • Patelnie uniwersalne głębokie,

  • Patelnie uniwersalne płytkie.

Warto sprawdzić każdy model oraz każdy rodzaj patelni, bowiem różnią się one nie tylko designem, ale także szerokością. Każda natomiast została pokryta wysokiej klasy powłoką Greblon C3, która zapobiega przypalaniu i przywieraniu potraw do powierzchni patelni i daje komfort gotowania na duży wyższym poziomie. Przekonaj się, że to może naprawdę być tak proste.

Kiedy i po co sięgasz po patelnie ZWIEGER?

Warto zwrócić uwagę, że producent patelni, które znajdziesz powyżej, jest firmą renomowaną, wysokiej klasy. To sprawia, że wybierasz produkt potrzebny na co dzień do gotowania, ale który będzie z Tobą przez długi czas.

Klasyczna patelnia pozwala na gotowanie nie tylko na płycie gazowej, ale także indukcji czy elektrycznej płycie ceramicznej. Dlatego jak najszybciej wybierz patelnię, która pozwoli Ci uwolnić potencjał w gotowaniu i przygotowywać tak doskonałe potrawy, jakich jeszcze nigdy nie jadłaś.

Sprawdzaj, kontroluj i kupuj!

Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem produktów do smażenia i duszenia, czyli patelniami firmy ZWIEGER, które przygotowaliśmy w ramach tej serii. Wybierz coś, co doskonale pasuje do Twojej kuchni i Twoich oczekiwań lub zdecyduj się na zupełnie inną opcję, sięgając po produkty z jednej z zakładek, które znajdziesz na stronie głównej naszego sklepu internetowego. Okazje, piękne naczynia i funkcjonalne dodatki czekają na Ciebie!

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL