Zestaw porcelany stołowej do codziennego użytku - Giardino Owoc Bzu GX161215

Wyjątkowa kolekcja naczyń porcelanowych powinna mieć w sobie to coś. Oznacza to, że obok doskonałego wykonania każdego z produktu, ciekawego projektu i dbałości o szczegóły, także materiał musi spełniać podstawowe warunki. Dlatego tak ważne jest, by korzystać ze sprawdzonych rozwiązań oraz czerpać od producentów z dużą renomą, takich jak Giardino.

Idealna porcelana na serwis

Serwis porcelanowy musi być wykonany prawidłowo, aby nabrał szkliwienia oraz by był trwały, odporny na uszkodzenia mechaniczne i niezawodny. Dlatego warto zwrócić swoją uwagę na serię GIARDINO GX1215 OWOC BZU, która dokładnie spełnia wszystkie wymagania. Warto zwrócić uwagę na delikatną formę oraz piękne, szczegółowe odwzorowanie tego, czego wymagał projektant.

Doskonały wygląd

Także w kontekście designu, bowiem w tej serii zaprojektowano dość klasyczne elementy zestawów, ale wzbogacone o nietypowy malunek owoców bzu, który zdobi każdą część z serwisu. Biel idealnie kontrastuje z kolorami fioletu, niebieskiego i różu, a przy tym wszystko jest lekko przytłumione. W serii tej widać tradycyjne i proste, kwadratowe kształty. Wszystko jest geometryczne i pozbawione zdobień oraz frezów. Mimo tego to prawdziwe dzieło sztuki.

Co jest, a czego nie ma w tej serii porcelany?

Warto zwrócić uwagę nie tylko na piękno oraz jakość, ale i różnorodność produktów, które oferujemy w ramach kategorii GIARDINO GX161215 OWOC BZU. To pokazuje, jak wiele możesz wybrać spośród serwisów obiadowych i obiadowo-kawowych na wiele osób. Znajdują się tu komplety kameralne, do domu, dla rodziny na sześć osób, ale i niemalże astronomiczne na 24 osoby. Warto więc przyjrzeć się różnorodności i dokonać prawidłowego wyboru. A jeśli szukasz jeszcze innych serwisów, sprawdź serwisy dziecięce i spraw przyjemność swoim pociechom.

W pojedynczym serwisie, który tu oferujemy, mogą znajdować się:

Dlatego zajrzyj sama do każdej z propozycji i dobierz rozwiązanie do swoich własnych potrzeb oraz możliwości.

Porcelana Giardino – charakterystyka

Piękna i trwała. Taka jest porcelana, którą oferujemy w ramach tej kategorii. Możesz jej używać w trakcie świątecznych obiadów czy uroczystości rodzinnych, jest bowiem efektowna i posiada pięknie zdobiony owoc bzu, jednak równie dobrze sprawdzi się jako zestaw codzienny. To uniwersalny produkt, który możesz myć w zmywarce.

Bardzo ważne jest to, by wiedzieć, jak używać poszczególnych talerzy. W tym przypadku można je nawet wkładać do kuchenki mikrofalowej, co sprawia, że każdy z zestawów z serii GIARDINO GX161215 OWOC BZU będzie wygodny i pomocny w przygotowywaniu jedzenia kuchni.

Znajdź produkty dla siebie

Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem, jakie znajduje się w tej kategorii oraz do wybrania tej serii. Jednak jeśli masz inny pomysł i szukasz innych serwisów czy elementów wyposażenia kuchni i jadalni, koniecznie sprawdź także inne propozycje, które przygotowaliśmy dla naszych Klientów. Zapraszamy!

Jeśli szukasz prostych i funkcjonalnych rozwiązań do swojej kuchni i jadalni, zapoznaj się z naszą kolekcją porcelany marki Giardino. Unikalne zdobienia, wyjątkowo nowoczesne wzory fasonów zapewnią pewną i długą eksploatację naczyń porcelanowych. W ofercie każdy znajdzie zestaw na miarę swoich potrzeb, gdyż kolekcja Giardino Owoc Bzu GX161215 występuje w wersjach 6,12,18 i 24-osobowych.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL