Zastawa stołowa Giardino Horeca – Porcelana do codziennego użytku

Firma Giardino bardzo dba o jakość i piękno swoich produktów, dlatego wszystkie produkty, które prezentujemy w serii HORECA, są wyjątkowe pod każdym względem. To produkty inne niż wszystkie, które pozwalają na wygodniejsze korzystanie z kuchennych i jadalnianych przyjemności. Warto pomyśleć, czy nie potrzebujesz jednego z tych produktów.

Mogą być różne, nie mogą być złe

Liczy się jakość – warto do znudzenia przypominać tę prawdę, bowiem tylko ona właściwie oddaje naszą misję. Dlatego wszystkie produkty, które tu oferujemy, zostały przez nas sprawdzone, dzięki czemu wiemy, jakie są i czego możesz się po nich spodziewać. Co ważne, wiemy także, że są one wysokiej klasy dzięki materiałom, z których są wykonywane. Większość to doskonała, trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne szkliwiona porcelana, ale część wykonano z hartowanego szkła lub innych, najlepszych możliwych materiałów.

Zadbano o design

Warto podkreślić, że choć w serii GIARDINO HORECA znajduje się naprawdę wiele produktów, to każdy z nich ma niepowtarzalny design. Zaprojektowane je z myślą o połączeniu funkcjonalności oraz jakości. Większość wykonano z porcelany białej, klasycznej, niezdobionej. Wszystkie są gładkie i nie posiadają frezów. Część została pokolorowana lub posiada wzór, który idealnie komponuje się z materiałem oraz przeznaczeniem.

Jakie produkty znajdują się w serii HORECA?

To seria bardzo szeroka, głównie skupiająca się wokół naczyń i przedmiotów do kuchni. Dlatego można tu wymienić między innymi:

  • Porcelanowe naczynia, np. półmiski, naczynia dzielone, kubki czy bulionówki;

  • Szklane elementy do kuchni, np. dzbany, dzbanki, maselnice;

  • Charakterystyczne garnki ze stali nierdzewnej.

Wśród tych produktów jest bardzo wiele różnych rzeczy, między innymi takie, które nadają się na stół, jak serwetniki, których więcej znajdziesz na naszej stronie, czy naczynia do serwowania potraw, dzielone miski, półmiski, talerze na jajka czy inne podobne produkty. Dzięki nim bardzo łatwo wyposażysz swoją kuchnię w naczynia nie tylko klasyczne, a do tego doskonale dopasują się do każdego z serwisów marki Giardino i nie tylko. A jeśli szukasz innych serwisów, szukaj pasujących elementów w całym asortymencie sklepu.

Jakość produktów z tej kategorii

Nie ma wątpliwości, że niezwykle ważne jest także to, by zadbać o jakość sprzedawanych produktów. Dlatego szkło jest specjalnie hartowane, stal nierdzewna i trwała, a porcelana odporna na uszkodzenia mechaniczne. To oznacza, że wszystkie te produkty są doskonałej jakości. Wszystkie także można myć w zmywarce, co jest bardzo wygodne dla każdej z nas.

Wiele z produktów, zwłaszcza te, które są wykonane z białej porcelany, mogą być używane w różnych miejscach i przy różnych okazjach, co oznacza, że równie dobrze sprawdza się podczas uroczystości rodzinnej, jak i podczas codziennego obiadu.

Zapraszamy na zakupy!

Sprawdź sama, co kryje się w asortymencie serii GIARDINO HORECA i przekonaj się, że znajdziesz tu coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy szukasz naczyń do serwowania, garnków czy dzbanków na wodę, odkryjesz tu coś, co zachwyci i przekona Cię do siebie. Zachęcamy od szukania okazji!

Poszukujesz tanich w eksploatacji naczyń porcelanowych. Sprawdź naszą unikalną porcelanę Giardino Horeca przeznaczoną na wyposażenie punktów gastronomicznych. Porcelanowa zastawa stołowa Giardino Horeca sprawdzi się także idealnie w każdym domu, gdyż dostarcza pełny asortyment jakościowo bardzo dobrych i wytrzymałych naczyń, które spełnią swoje zadanie w trakcie ich codziennej eksploatacji.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL