Zastawa stołowa Giardino GX1501 Stalowe Prążki - Ponadczasowe połączenie stylu i elegancji

Wyjątkowa porcelana to ozdoba każdego stołu podczas niezwykłych, niecodziennych uroczystości, ale i podczas zwyczajnego, niedzielnego rodzinnego obiadu. Warto mieć w swoim domu komplet naczyń niezwykłych i ponadczasowych, gdzie piękno bieli porcelany miesza się z niebanalnym wzorem, by w unikatowy sposób umilić spędzanie czasu przy stole. Odkryj serwis GIARDINO GX1501 STALOWE PRĄŻKI i zanurz się w pięknie.

Niezwykle wytrzymała porcelana

Choć przez wielu uważana jest za kruchą, w rzeczywistości odpowiednie połączenie glinki kaolinowej, kwarcu oraz skalenia sprawia, że produkty porcelanowe są bardzo trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, a i często na działanie chemicznych. To bardzo funkcjonalny element wyposażenia w Twoim domu. Warto zatem, byś zadbała, by komplet naczyń, które wybierzesz, był niezwykły i wyjątkowy. Jeśli nie znajdziesz tu nic takiego, zerknij na inne serwisy obiadowe.

Przepiękny wygląd

Giardino to firma, która nie zadowala się bylejakością. To oznacza, że obok doskonałej porcelany musi znaleźć się także przepiękny wzór zaprojektowany ze smakiem. Tak jest i w tej serii, którą znajdziesz w tej kategorii. GIARDINO GX1501 STALOWE PRĄŻKI to niezwykły komplet białej, kwadratowej porcelany, który został ozdobiony przez finezyjne prążki, które jednak biegną po talerzach i dzbankach nieregularnie i przenikają się przez siebie. Daje to artystyczny efekt.

Jakie produkty oferujemy w ramach tej kategorii?

Przede wszystkim jest to kategoria złożona z serwisów. Możesz tu znaleźć między innymi:

  • Serwis obiadowy dla 6, 12, 18 i 24 osób;

  • Serwis obiadowo-kawowy dla 6, 12, 18 i 24 osób.

W każdym z nich znajdziesz podobne produkty, a więc naczynia do serwowania, podawania jedzenia oraz picia kawy i jedzenia deserów. Znajdują się tu zatem talerzyki deserowe, filiżanki, spodki, półmiski, sosjerki, wazy, pojemniki na przyprawy oraz wiele innych elementów. Warto, byś sama sprawdziła, co znajduje się w poszczególnych serwisach obiadowych i obiadowo-kawowych i wybrała z bogatej oferty taką, która najbardziej odpowie na Twoje potrzeby. Sprawdź także inne naczynia w kategorii zastawy na sztuki, jeśli brakuje Ci tylko jednego elementu.

Jakie są produkty z serii GIARDINO GX1501 STALOWE PRĄŻKI?

Szukając produktów w tej kategorii, znajdziesz przede wszystkim doskonałą jakość oraz styl. To piękne filiżanki, talerze czy półmiski, które zostały wykonane zgodnie ze sztuką i z dbałością o najmniejszy element. Posiadają także atest Państwowego Zakładu Higieny. Są trwałe, więc można je myć w zmywarce bez najmniejszych przeszkód, a do tego używać np. w kuchence mikrofalowej.

Co ważne, wszystkie serwisy pięknie pakujemy, więc możesz kupić je nie tylko dla siebie i do swojej kuchni i jadalni, ale także jako doskonały prezent ślubny czy na inną okazję. To piękne, że w ten sposób pomyślisz o swoich najbliższych.

Sprawdź naszą ofertę!

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami, także tymi w poszczególnych seriach wyprodukowanych przez firmę Giardino. To porcelana najlepsza z możliwych, delikatna i piękna. Zapraszamy do przejrzenia całego asortymentu i wyboru właściwych naczyń do kuchni czy jadalni nie tylko z tej serii.

Klasyczny serwis obiadowy Giardino GX1501 Stalowe Prążki to idealne rozwiązanie dla osób szukających stonowanej i szykownej zastawy obiadowej. Delikatne zdobienia w formie płynących subtelnych prążków odzwierciedlają odwieczną harmonię w naturze. Czas aby na Twoim stole zapanowała harmonijna wieź z rodziną podczas uroczystych świąt, a wszystko dzięki serwisom porcelanowym marki Giardino.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL