Zastawa porcelanowa Giardino Lawenda GX15588 - Poczuj magię lawendy w Twoim domu

Wyjątkowa gama produktów marki Giardino jest jedną z ulubionych wśród naszych Klientów. Dbałość o najmniejszy szczegół, ale także wyjątkowy styl i jakość sprawiają, że są to produkty godne polecenia, sprawdzające się w wielu sytuacjach oraz po prostu piękne. Warto zatem zwrócić uwagę także na serię GIARDINO GX15588 LAWENDA, która zachwyca lekkością.

Materiał doskonały

Już od początku Giardino zwraca uwagę na detale. Porcelana jest wykonywana z doskonałą precyzją, a jest to materiał niskoprzepuszczalny, doskonale przygotowany do korzystanie w kuchni czy jadalni. Jednocześnie jest wdzięczny do zaprojektowania i uformowania zgodnie z wolą designera. To także produkt trwały, odporny na uszkodzenia mechaniczne. Stąd jest tak chętnie używany w naszych domach.

Wyjątkowy projekt

Warto podkreślić jak starannie odmalowana jest lawenda w produktach z serii GIARDINO GX15588 LAWENDA, która gra tu pierwsze skrzypce. Forma jest dość klasyczna, na pewno prosta, kwadratowa, a styl jest bardzo nienachalny. Do tego dochodzi subtelna biel porcelany, a wszystko to zamknięte na powierzchni dzbanków, filiżanek, talerzy i innych elementów wyposażenia jadalni.

Co dokładnie znajdziesz w tej kategorii?

Warto podkreślić, że wszystkie produkty zostały dokładnie sprawdzone i są poddawane kontroli, by do naszych Klientów trafiało tylko to, co jest najlepsze. Ważne jest także to, by zwrócić uwagę, jak różnorodna jest ta kategoria. Nie znajdziesz tu tylko serwisów obiadowych czy obiadowo-kawowych, ale także zastawę na sztuki, czyli między innymi:

Są one sprzedawane oddzielnie, podobnie jak produkty z tej kategorii, gdzie zebraliśmy wszystkie tego rodzaju elementy razem. Ważnym elementem są jednak także serwisy, wśród których także możesz spokojnie wybierać, np. ustalając liczbę osób, dla których przewidziany jest komplet czy liczbę elementów.

Sprawdź, do czego posłużą Ci ten produkty

Warto podkreślić, że tego rodzaju design jest uniwersalny. Dzięki temu będziesz mogła podawać na naczyniach wykwintny obiad z okazji świąt czy uroczystości rodzinnej, ale także podczas niedzielnego rodzinnego obiadu czy codziennych posiłków. Dodatkowo warto zwrócić uwagę, że jest to świetny pomysł na prezent dla najbliższych w wyjątkowych momentach.

To jednak nie tylko piękny design i jakość, ale także wygoda korzystania z naczyń jest tu plusem. Mają one pozytywną opinię Państwowego Zakładu Higieny, a do tego można je myć w zmywarce oraz korzystać z nich w mikrofali. To bardzo komfortowe rozwiązanie dla każdego.

Znajdź coś dla siebie


Zachęcamy do przejrzenia całego asortymentu zgromadzonego w serii GIARDINO GX15588 LAWENDA, by mieć pewność, że wybierzesz najlepiej z możliwych opcji. Pamiętaj, że jest to seria delikatna, ale i malowniczo zdobiona, co sprawia, że doskonale uświetni niezwykłe momenty życia Twojej rodziny. Zapraszamy do wyboru swoich produktów i szukania ich także w innych kategoriach w naszym sklepie. Do zobaczenia!

Wyjątkowa propozycja dla osób ceniących stonowany design serwisu porcelanowego, czyli kolekcja naczyń Giardino Lawenda GX15588. Wyjątkowy dekor delikatnie kompensuje się z śnieżnobiałą formą porcelany stołowej. W kolekcji występuje duży wybór naczyń, także każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Naczynia można kompletować pojedynczo bądź dokonać zakupu porcelany jako gotowego zestawu. Porcelana Lawenda to wyjątkowa i modna zastawa stołowa wprost na Twoją kieszeń.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL