Wyjątkowe sztućce ze stali nierdzewnej Giardino Bitonto - sztućce do własnej aranżacji

Dobrze dopasowane sztućce to podkreślenie pięknej zastawy oraz wagi okazji. Jednak sztućce używamy także na co dzień, a jedzenie ładnymi i dobrze wykonanymi poprawi nam nastrój. Trzeba jednak wybrać serię wykonaną gustownie i z klasą. Dlatego zobacz produkty z kategorii GIARDINO BITONTO, w której odkryjesz wyjątkowe przedmioty.

Doskonała stal nierdzewna

Najważniejszy jest materiał, a w tym przypadku wybrano stal doskonałej próby 18/10, która jest trwała i bardzo wytrzymała. Nie niszczeje, nie śniedzieje i jest wygodna w użyciu. Stalowe sztućce są trwalsze także względem uszkodzeń mechanicznych, wykrzywiania ich i używania do innych zadań, niż są rzeczywiście przeznaczone. To oznacza, że stal, której użyto do produkcji tych sztućców, jest naprawdę najwyższej jakości.

Piękno ma jednak znaczenie

Warto jednak zwrócić uwagę na wygląd, bowiem stal może przyjmować różne formy. Przede wszystkim liczy się styl, a więc pojawienie się frezu, konkretne zaokrąglenie czy zaoblenia. W przypadku serii GIARDINO BITONTO masz do czynienia ze sztućcami zdobionymi. Pojawia się delikatny, podwójny frez jako obramowanie oraz kanciasta, geometryczna forma. Niektóre łyżki mają dodatkowe żłobienia, inne są gładkie. Wszystko podporządkowane funkcjonalności, ale z myślą o designie.

Jakie produkty znajdują się w naszym asortymencie?

W ramach tej kategorii oferujemy różnego rodzaju sztućce, które sprzedawane są oddzielnie. Wśród nich możesz znaleźć między innymi:

  • Łopatkę do ciasta,

  • Łyżeczki do herbaty,

  • Łyżeczki do cukru,

  • Noże obiadowe,

  • Widelczyki do wędlin,

  • Widelce do sałaty,

  • Łyżki wazowe i inne.

To szeroki asortyment doskonałych sztućców, które możesz wybrać, dopasowując je do odpowiednich serwisów obiadowych. Jeśli ich szukasz, sprawdź właściwą zakładkę na naszej stronie. W asortymencie w ramach serii GIARDINO BITONTO znajdują się także elementy dość nietypowe i rzadziej spotykane, takie jak szczypce do cukru. Warto zatem dokładnie przeanalizować zawartość tej kategorii i wybrać właściwe rozwiązanie.

Charakterystyka produktów z serii sztućców GIARDINO BITONTO

Warto zwrócić uwagę na to, jak bardzo funkcjonalne są sztućce z tej serii. Projektanci z Giardino przygotowali wiele elementów wyposażenia zastawy stołowej. Przede wszystkim są one bardzo wygodne, bowiem łatwo utrzymać je w czystości. Można je myć w zmywarce, co jest bardzo wygodne i praktyczne. Mają także atest Państwowego Zakładu Higieny, są odporne na osadzanie się na nich bakterii oraz odpowiednie dla dzieci.

Są to wyjątkowe sztućce wykonane z kunsztem i precyzją. Możesz ich używać do zastawy podczas codziennych posiłków, ale także jako uzupełnienie serwisu podczas świątecznych kolacji czy urodzinowych imprez rodzinnych. Jednocześnie możesz pomyśleć o kilku elementach zestawu sztućców jako prezencie.

Sprawdź sama!

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, jaką przygotowaliśmy w tej kategorii oraz w innych z naszego sklepu. Warto sprawdzić, z jakich dokładnie elementów składają się poszczególne zestawy sztućców i dobrać właściwe elementy. Sprawdź, co jeszcze możesz otrzymać, wybierając produkty z tej serii. Zachęcamy do dobrych zakupów!

Zainwestuj w najlepsze sztućce do codziennego użytku z kolekcji Giardino Bitonto. Wyjątkowa i rozbudowana kolekcja sztućców ze stali nierdzewnej zaspokoi potrzeby każdego gospodarstwa domowego. Fason zastawy nawiązuje do klasycznej formy o delikatnym zakończeniu rękojeści. Zastosowana stal nierdzewna spowoduje, że sztućce posłużą długie lata i nie stracą swojego blasku.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL