Wyjątkowe garnki, zestawy garnków i garnki w kompletach marki Korkmaz

Prosta w formie, praktyczna w użyciu – taka jest gama produktów marki KORKMAZ, którą przedstawiamy w tej kategorii. Została wykonana z najdoskonalszych materiałów, ale my wciąż sprawdzamy jakość, by mieć pewność, że to, co oferujemy naszym Klientom, jest najlepsze. W tym przypadku mamy tę wiedzę, ale jeśli zależy Ci na samodzielnej ocenie, zapraszamy do zakupu.

Doskonała stal i nie tylko

Materiał, z którego wykonywane są przedmioty prezentowane w tej kategorii, to przede wszystkim stal nierdzewna. Próba 18/10 pozwala używać jej bez przeszkód w wielu sytuacjach i daje pewność, że jest to materiał trwały, trudny do zadrapania, odporny na mechaniczne uszkodzenia. Niezwykle ważne jest także to, że wszystkie produkty posiadają atest jakości, co podkreśla, jak długo będziesz mogła cieszyć się produktami z tej kategorii.

Klasyczny wygląd

W produktach marki KORKMAZ nie ma zaskoczenia. To doskonała stal na garnki i patelnie, która została uformowana w odpowiedni, ergonomiczny sposób. Nie ma tu więc bogatych zdobień, frezów czy dodatków, choć niektóre serie posiadają drobne żłobienia czy matowe elementy. Generalnie dominuje jednak połysk oraz srebrny kolor naturalny dla tej próby stali. Sprawdza się to doskonale w każdej kuchni.

Co przygotowaliśmy w ramach tej kategorii?

W serii, którą znajdziesz powyżej, możesz znaleźć przede wszystkim garnki. Firma KORKMAZ słynie z doskonałych akcesoriów do gotowania, dlatego przygotowuje różne zestawy do różnych wnętrz i źródeł ciepła. Ale to nie jedyne produkty w tej kategorii. Są tu także:

Warto także docenić fakt, że stalowe produkty są niezawodne w kuchni. Jednak, co nietypowe, w naszym asortymencie możecie także znaleźć np. patelnię żeliwną, malowaną na różne kolory. To ciężki sprzęt do smażenia, który jest jednak bardzo stylowy i dziś rzadziej spotykany w kuchniach. Warto więc poszukać różnych rozwiązań, a jeśli żadne nie spodobało Ci się w tej ofercie, wejdź na stronę główną i wybierz odpowiednią zakładkę, by znaleźć inne produkty do gotowania czy smażenia.

Jakie są produkty z serii KORKMAZ?

Firma KORKMAZ przygotowuje zawsze tylko dobrze wyposażone produkty. Dlatego możemy mówić o funkcjonalności. Mamy tu bowiem produkty do gotowania i pieczenia w różnych rozmiarach i na różne podłoża. A przy tym są pięknie wykonane, więc możesz kupić je dla siebie lub wybrać kogoś i zrobić mu prezent.

Pamiętaj, że garnki i inne elementy z tej kategorii możesz myć w zmywarce, bowiem wykonane są z doskonałych materiałów, zwykle stali 18/10. Wyjątkiem jest żeliwna patelnia, która do takiego mycia się nie nadaje. Jednak w przypadku garnków jest to bardzo wygodne i komfortowe w każdej sytuacji.

Wybierz coś dla siebie!

Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie internetowym, w którym znajdziesz przepiękne i praktyczne produkty do smażenia, gotowania czy pieczenia. Zatop się w produktach firmy KORKMAZ i wybierz odpowiednie garnki dla siebie. Pamiętaj, że będą Ci służyły przez wiele lat, dlatego wybieraj takie, jakie lubisz. Powodzenia!

Najlepsze garnki ze stali nierdzewnej marki Korkmaz do domowego i profesjonalnego użytku. Jeśli gotowanie jest Twoją pasją, to koniecznością jest posiadanie ekskluzywnych naczyń, które ułatwią żmudny proces obróbki termicznej przygotowywanych potraw. W kolekcji każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie, od małych garnków i rondelków, poprzez wyjątkowe i rozbudowane zestawy i komplety garnków z pokrywami. Zainwestuj w wyjątkową jakość produktów sygnowanych marką Korkmaz.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL