Porcelanowe wazy - porcelana dla profesjonalistów

Czym byłby niedzielny, uroczysty obiad bez rosołu lub Wigilia bez aromatycznego i intensywnego w smaku barszczyku? Jeśli tak jak my, nie wyobrażasz sobie, by każda z tych uroczystości mogła obyć się bez tych dań i szukasz naczynia, w którym możesz je zaserwować estetycznie i przede wszystkim wygodnie, poznaj naszą ofertę. Wazy dostępne na serwisy-obiadowe24.pl to szeroki wybór produktów o różnej stylistyce i pojemności. Dzięki temu dobierzesz naczynie do swoich potrzeb i indywidualnych preferencji.

Wazy – oferta pełna jakości i solidności

Nasza działalność rozpoczęła się w 2007 roku. Od tamtej pory nieprzerwanie dostarczamy naszym Klientom rozwiązania, które charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością. To ona zapewnia naczyniom szklanym i porcelanowym solidność, trwałość, niezawodność, ale też przy tym lekką prezencję oraz niebanalną estetykę. Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi markami mającymi ogromne doświadczenie w produkowaniu naczyń porcelanowych i szklanych. Chodzież, Ćmielów, Gastro czy Krzysztof to producenci, którzy tak, jak my, na pierwszym miejscu stawiają przede wszystkim jakość wykorzystanych produktów i innowacyjność wybranych technologii.

Korzystając z naszej oferty, otrzymasz:

  • Wazy porcelanowe o różnej stylistyce i pojemności. Posiadamy wazy nowoczesne, kwadratowe, jednolite i gładkie, ale też okrągłe, o klasycznym wzornictwie, ze złotymi lub srebrnymi zdobieniami i prążkami, z motywami kwiatowymi oraz wypukłymi reliefami.

  • Szybką realizację zlecenia – doskonale wiemy, jak cenny jest Twój czas, dlatego możesz liczyć na to, że otrzymasz zamówione produkty we wskazanym terminie. Paczka zostanie zabezpieczona w taki sposób, by naczynia dotarły do Ciebie bez ryzyka uszkodzenia.

  • Wygodę – korzystanie z naszych produktów jest łatwe i przyjemne. Wszystkie wazy zostały zaprojektowane w taki sposób, by nie powodowały dyskomfortu podczas nalewania zupy. Są również łatwe w utrzymaniu czystości. Można je myć w zmywarce bez ryzyka utraty walorów estetycznych.

Wazy porcelanowe o przeróżnych kształtach i fasonach to idealne naczynia do podania gorących zup na świąteczny stół. Piękno porcelanowych naczyń zamknięte w wiecznie pięknej porcelanie cały czas przyciąga swoich entuzjastów i osoby chcące posiadać odświętny zestaw porcelanowych naczyń. Mnogość kształtów pozwala na swobodny wybór elementów aranżacji Twoich naczyń kuchennych.

 

 

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMBITION
AMEFA
BIOL
BERLINGER HAUS
BOLESŁAWIEC
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
DUO
DURALEX
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
GIPFEL
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KORKMAZ
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LAV
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RIGAMONTI
SIMAX
SSW
ILLA OLIVILLA
TERMISIL
VERONI
WAZA