WAZA Zdobione serwisy porcelanowe

Porcelana to szlachetny materiał, którego użycie przy produkcji serwisów musi być bardzo dokładnie kontrolowane. Nie wystarczą nam jednak zapewnienia producenta, a więc i sami sprawdzamy, czy to, co Ci oferujemy, jest wystarczająco dla Ciebie dobre. W przypadku serii produktów WAZA nie mamy co do tego wątpliwości.

Materiał wyjątkowo dopracowany

Producent zadbał tu o tworzywo, z którego powstały naczynia. Mowa o połączeniu glinki kaolinowej, kwarcu oraz skalenia, czyli o porcelanie. Jej uformowanie, przygotowanie i wypalanie muszą być dobrze skoordynowane, by nabrała szkliwienia, a więc wierzchniej, połyskliwej ochrony przed uderzeniami, uszkodzeniami mechanicznymi oraz zadrapaniami i pęknięciami. W fabryka firmy WAZA przygotowuje się porcelanę najwyższych lotów.

Zadbano o wygląd

Nie można jednak zapominać o tym, że porcelanę można na różne sposoby formować. W tym przypadku mamy różne linie produktów, które są w dowolny sposób dekorowane. Za każdym razem kształt jest dość klasyczny, choć ranty spodków czy talerzy wychodzą pod dość dużym, unikatowym kątem. Jednak to, co wyróżnia biel porcelany, są zdobienia. Podkreślają one wyjątkowość i różnorodność każdego elementu. Dekory i malowane wzory są dostępne niemalże na każdym produkcie.

Filiżanki, talerzyki, dzbanki…

I wiele innych, bowiem ta kategoria jest bardzo bogata w różnego rodzaju naczynia porcelanowe. Przede wszystkim to jednak serwisy, które ta firma przygotowuje:

  • Do kawy;

  • Do herbaty;

  • Do obiadu;

  • Do obiadu i kawy.

Nie ma więc wątpliwości, że znajdziesz tu zarówno filiżanki, jak i spodki, talerze obiadowe, talerze obiadowe głębokie do zupy, talerzyki deserowe, wazy, półmiski, dzbanek do mleka, dzbanek na herbatę i wiele innych. To podstawowy asortyment tej kategorii. Warto więc zwrócić uwagę na to, z czego składają się poszczególne serwisy i wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada – zawartością i wyglądem. Jeśli nie znajdziesz nic odpowiedniego, wróć na stronę główną i wybierz coś innego.

Jak używasz produktów z tej kategorii?

Nie chodzi oczywiście o sam sposób, ale o okazję. A w tym przypadku mamy do czynienia mimo wszystko z produktami bardziej wyjątkowymi. Są więc doskonałe np. na uroczystości rodzinne, świąteczne spotkania przy stole czy jubileusze. Jednak nikt nie powiedział, że na co dzień nie możesz czuć się wyjątkowo.

Pamiętaj także, że tego rodzaju zestawy to świetny pomysł na prezent na nowe mieszkanie czy na ślub. Warto o tym pamiętać, bowiem doskonale zdajesz sobie sprawę, jak trudno znaleźć na co dzień godny, elegancki i praktyczny prezent. To właśnie serwisy WAZA.

Nie czekaj, wybieraj!

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą produktów porcelanowych firmy WAZA. Możesz przejrzeć każdy z kompletów i wybrać odpowiedni, a możesz także szukać w innych kategoriach naszego sklepu, by skompletować całe wyposażenie domu; takie, jakie tylko sobie wymarzysz. Zachęcamy do wyboru tego, co naprawdę najlepsze! Pamiętaj, że w naszym sklepie cenimy tylko to, co najwyższej klasy. Nigdy się nie zawiedziesz!

Piękne i delikatne zestawy naczyń porcelanowych polskiego producenta Waza Poland przypadną do gustu zarówno użytkownikom poszukującym tradycyjnych fasonów porcelany, jak również w kolekcji można wyszukać nowoczesne odmiany kształtów i zdobień. Państwa potrzeby są dla nas najważniejsze, dlatego dążymy do wysokiej jakości usług i wyrobów, jak również do tego, aby nasze dekoracje podążały za trendami panującymi obecnie na rynku. Uważamy, że dekoracja powinna być nie tylko piękna, ale także powinna być funkcjonalna.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL