Veroni - Zestawy porcelanowe na każdą okazję.

Przepiękne serwisy porcelanowe są prawdziwą ozdobą w każdej jadalni. Możesz z nich korzystać od święta, by podkreślić wyjątkowość chwili, lub na co dzień, by poczuć się wyjątkowo w każdym dniu. Jednak warto zwracać uwagę na materiał, czyli porcelanę, która może być najdoskonalszym tworzywem lub gwoździem do trumny. Wybieraj sprawdzone rozwiązania z VERONI.

Polska porcelana

Wyjątkowa porcelana VERONI jest produkowana w Polsce z glinki kaolinowej, kwarcu oraz skalenia. Połączenie tworzy materiał łatwy w formowaniu i przygotowywaniu przepięknych kształtów. Następnie wypalanie w piecu przy 1280 stopniach Celsjusza zapewnia nie tylko połysk i walory estetyczne, ale także trwałość i większą odporność na uszkodzenia mechaniczne naczyń porcelanowych. Tak wygląda produkcja naczyń z tej serii.

Niebanalny design

W przypadku naczyń z kategorii VERONI zadbano o przepiękne dekory, które zdobią boki każdego z elementów. Pojawiają się zawijane ornamenty i wybrzuszenia oraz przeloty w talerzach, na ich rantach, które stają się w ten sposób ażurowe. Wszystko utrzymane w kolorystyce écru sprawia, że komplet jest elegancki, odświętny, wyjątkowy, ale nieprzesadzony, co sprawia, że projekt umożliwi Ci korzystanie z przedmiotów tu oferowanych także w każdym dniu przy zwykłych okazjach.

Co znajdziesz na liście powyżej?

Warto zatopić się w kolejnych produktach wyświetlanych w tej kategorii, bowiem to nie tylko dobre, ale i ładne naczynia. To bardzo bogata linia produktów, w której dostępne są nie tylko produkty do serwowania potraw, np. półmiski, salaterki, sosjerki czy dzbanki, ale także serwisy, pełne komplety naczyń do kuchni i jadalni. Jest ich kilka rodzajów:

Warto więc sprawdzić każdy z nich z osobna, by określić nie tylko dla ilu osób potrzebujesz zestawu, ale także z ilu elementów ma się składać oraz do czego służy. Być może potrzebujesz tylko czegoś do kawy, wówczas nie ma sensu kupować talerzy obiadowych czy głębokich do zup, ale być może skupiasz się na całości wyposażenia – wówczas największy komplet z wazą, miskami i dzbankami będzie najlepszym pomysłem.

Kiedy można skorzystać?

Ten design siłą rzeczy sprawia, że komplety naczyń VERONI będziesz mogła wykorzystać na różne okazje. Nieco bardziej odświętne od klasycznej porcelany, co sprawia, że świetnie sprawdzi się na wyjątkowe okazje, ale także na co dzień, przy zwykłych posiłkach będzie prezentować się godnie.

Uniwersalność podkreśla także fakt, że każdy element z tej kategorii, nie tylko naczynia do serwowania, ale także kubki, można myć w zmywarce, co sprawia, że dużo łatwiej nie tylko utrzymać je w czystości, ale także korzystać z nich bez przeszkód.

Sprawdzaj i wybieraj!

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, czyli do obejrzenia wszystkich produktów jakie pojawiły się w tej kategorii. Jednak oferujemy także wiele innych naczyń porcelanowych, wystarczy wejść w odpowiednią zakładkę strony głównej naszego sklepu. Szukaj tego, co podoba Ci się najbardziej!


Porcelanowe produkty są znane na całym świecie. Elegancja i stylowość tych wyrobów sprawia, że w znanych restauracjach na całym świecie serwuje się posiłki w zastawie porcelanowej. Klasyczne serwisy obiadowe i kawowe w naszej ofercie proponowane są tym klientom, którzy cenią jakość. Marka Veroni, której produkty znajdziecie Państwo w naszym sklepie istnieje na rynku porcelany stołowej od dawna. Ceniona za gust, styl i najwyższą jakość, ma wielu wiernych klientów.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL