Urocza zastawa porcelanowa Giardino Szałwia GX161217 – Kolekcja pełna świeżości

Firma Giardino od wielu lat zajmuje się produkcją porcelanowych zastaw stołowych oraz elementów wyposażenia kuchni i zestawów sztućców. W każdym produkcie zamyka nie tylko jakość, którą stale kontrolujemy, ale także pasję oraz przyjemność gotowania, jedzenia i obcowania z piękną sztuką użytkową. Tak samo jest w przypadku porcelany GIARDINO GX161217 SZAŁWIA.

Z czego wykonano?

Przygotowanie serwisów obiadowych czy obiadowo-kawowych wymaga użycia najszlachetniejszej porcelany. Tak też zrobiono w tym miejscu. Seria ta została wykonana z doskonałego materiału, który jest bardzo trwały, wytrzymały, świetnie utrzymuje piękne wzory na sobie oraz jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. To sprawia, że możesz przez wiele lat korzystać z talerzy czy półmisków, które pojawią się na Twoim stole niejednokrotnie.

Jak pięknie ozdabiano?

Przygotowanie tej serii poprzedziło naszkicowanie elementów szałwii, co sprawiło, że dziś wygląda ona, jakby została narysowana bardziej niż malowana. To przepiękny wzór, który jakby wije się wokół jednego z boków kwadratowego talerza. Prostota formy jest tu widoczna, także w ozdabianiu geometrycznie doskonałych czajników, dzbanków czy cukiernic. To naprawdę idealne wykorzystanie tła z bieli szkliwionej porcelany do naszkicowania szałwii.

Talerze, miski, przyprawniki

Prostota jest tu dużym plusem – tak też jest z naszym asortymentem. Możesz w nim bowiem znaleźć kilka różnych serwisów, obiadowych i obiadowo-kawowych, o różnych elementach. To sprawia, że każdy Klient może dopasować rozwiązanie do swoich potrzeb. Wśród wersji dla 12 czy 24 osób przewija się wiele elementów zestawu. Są to między innymi:

Warto skorzystać z oferty i znaleźć serwis wyposażony we właściwy sposób. A jeśli zależy Ci na pojedynczych elementach, wybierz kategorię zastawa na sztuki.

Jakie są komplety GIARDINO GX161217 SZAŁWIA?

W serii GIARDINO GX161217 SZAŁWIA znajdują się głównie porcelanowe dzieła sztuki. Swoją wartość zawdzięczają także jakości, która jest tu wyjątkowa. Nie tylko trwały, ale jest to także materiał odporny na działanie wielu chemikaliów i z powodzeniem można stosować go w zmywarce czy mikrofali. To sprawa, że używanie kompletów jest jeszcze prostsze.

Należy także podkreślić, że są to serwisy bardzo uniwersalne. Zdobione serwisy kawowe można podać tylko w wyjątkowych sytuacjach, a produkty z tej kategorii dopasują się do niej – niezależnie, czy będzie to urodzinowe przyjęcie rodzinne, świąteczna wieczerza wigilijna czy codzienny obiad z najbliższymi.

Znajdziesz swoje ulubione

Zachęcamy do szukania nie tylko w tej kategorii i znalezienia sobie czegoś z charakterystycznym rysunkiem szałwii, ale także innych produktów firmy Giardino i nie tylko. Nasz sklep jest pełen asortymentu sprawdzonego, dobrego i pięknego, dlatego na pewno znajdziesz serwis, sztućce czy naczynia do gotowania. Zapraszamy!

Klasycznie prosta zastawa porcelanowa o delikatnych zdobieniach przeznaczona do codziennego użytku, jak również spełni także wyższe wymagania. Łatwa w eksploatacji, trwała i zdobiona według nowoczesnych standardów modowych. Poznaj wyjątkową kolekcję naczyń porcelanowych Giardino Szałwia GX161217.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL