Unikalne szkło stołowe LAV – Oryginalny design prosto z Turcji

Dobrej klasy szkło jest idealnym uzupełnieniem jadalni. To kunszt na stole i poza nim. Funkcjonalność, która sprawdza się tak w trakcie uroczystych kolacji, jak i w codziennych przyjemnościach. Firma LAV zadbała o to, by niezwykłość wysokiej klasy szkła przenieść na wyższy poziom. Sprawdź sama!

Niebanalne wykorzystanie szkła

Tworzone z grubego, trwałego, solidnego szkła produkty firmy LAV, które znajdziesz powyżej, są kwintesencją tego materiału. To dobra materia do wykonania nie tylko dekoracyjnych elementów, ale także praktycznych naczyń do kuchni i jadalni. Skład chemiczny szkła ma znaczenie, bowiem od niego zależy czy będzie się ono szybko i łatwo tłukło czy jednak pozostanie trwałe. W tym wypadku to zdecydowanie ta druga ewentualność.

Zaprojektowane z myślą o zachwycie

W przypadku produktów z tak szerokiej kategorii, nie można mówić o jednorodnym stylu. Jednak widać tu smak i gust. Wszystkie szklanki, pokale, kufle, kieliszki czy pucharki są zaprojektowane, by wyglądać i dawać komfort picia. To oznacza, że ich kształty są raczej klasyczne, z małą dozą szaleństwa czy zmiany, które sprawia, że stają się one nietypowe i unikatowe – jedyne w swoim rodzaju.

Szklanki, pucharki i inne

W ramach tej kategorii znajdziesz bardzo wiele produktów, które zostały uszeregowane w kilka kategorii. To między innymi:

W każdej z tych podkategorii znajdziesz inne szklane rzeczy firmy LAV, co gwarantuje Ci jakość oraz trwałość oraz piękno kupionych rzeczy. Co ważne, możesz tu znaleźć zarówno kieliszki do wina, pucharki do lodów, szklanki do whisky czy kufle do piwa, jak i salaterki, miseczki, filiżanki i spodki oraz komplet szklanek, które sprawdzą się w codziennych zadaniach. Dlatego ta kategoria ma w sobie coś więcej niż tylko proste szkło. Jeśli jednak nie znalazłaś tu nic ciekawego, wybierz jedną z pozostałych zakładek dostępnych na stronie głównej naszego sklepu i korzystaj.

Kiedy potrzebujesz szklanych naczyń?

W ramach tej kategorii nie ma talerzy czy misek. Są za to kieliszki czy szklanki do whisky, co w naturalny sposób sprawia, że tego rodzaju produktów użyjesz podczas wyjątkowych okazji w towarzystwie czy samotności. To w większości szkło do uroczystości takich jak zabawa sylwestrowa czy urodziny, choć pojawiają się także szklanki na co dzień czy pucharki do lodów.

Wszystkie elementy zawarte w asortymencie dostępnym powyżej są wyjątkowo praktyczne, bowiem można je myć w zmywarce, a dzięki temu, że wykonane są z dobrego, grubszego szkła, nie trzeba martwić się o ich trwałość. To bardzo wygodne rozwiązanie.

Zapraszamy na zakupy!

Zachęcamy do samodzielnego szukania odpowiednich produktów w asortymencie nie tylko tej kategorii, ale także całego sklepu. Jednak to seria produktów, którą tu prezentujemy, jest wyjątkowa i dlatego wiemy, że jej jakości zadowoli każdego naszego Klienta. Wybieraj spośród tysięcy szklanych przedmiotów i ciesz się ich jakością, albo skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź coś innego w naszym sklepie.

Poznaj nową gamę artykułów szklanych sygnowanych logo firmy LAV. Idealne do codziennego użytku jak również jako świąteczna zastawa szklana na wyjątkowe okazje. W kolekcji naczyń znajduje się szeroki wybór szklanek, pater do ciast, salaterek oraz popularnych kieliszków. Artykuły szklane LAV to bardzo dobry stosunek jakości do ceny finalnego produktu. Za stosunkowo niewielkie środki możesz zaaranżować w bardzo nowoczesny sposób swoją kuchnię czy też jadalnię o unikalne kolekcje szklanych naczyń.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL