Tania i funkcjonalna zastawa porcelanowa Karolina Karat - zainwestuj w jakość polskiej porcelany

Doskonała porcelana firmy Karolina to idealny pomysł nie tylko na wyjątkowe okazje, ale także na każdy dzień. Talerze obiadowe, talerze głębokie na zupę oraz inne części serwisów tej marki świetnie sprawdzą się w każdej kuchni. Dlatego zachęcamy do zapoznania się także z kategorią, którą tu przygotowaliśmy, czyli serią KAROLINA KARAT.

Materiał doskonały od eksperymentów

Porcelana została wymyślona już przed wiekami w Chinach. Już od początku uchodziła za wykwitną i bardzo drogą, bowiem okazuje się, że jest to materiał nie tylko delikatny, ale także trwały. Porcelana Karolina jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i nie tłucze się zbyt łatwo. To z kolei sprawia, że można jej używać jako codzienna zastawa stołowa i w wielu innych sytuacjach. Jest to jednak materiał łatwy w obróbce, a więc i bardzo ładnie wykonywany.

Przepiękna seria porcelany

Warto zwrócić na to uwagę zwłaszcza w kontekście serii KAROLINA KARAT, którą oferujemy w ramach tej kategorii. Jest ona wyjątkowo zdobiona, utrzymana w naturalnym stylu, ale bardzo cienka. Obła, choć z ostrzejszymi rysami, nie posiada żadnych dekorów oraz deseni, jest błyszcząca, szkliwiona i bardzo elegancka. Jednocześnie dość charakterystyczna i mocno rzucająca się w oczy. To model, który warto mieć w swojej kuchni.

Talerze, talerzyki, filiżanki i inne

W ramach tej kategorii oferujemy przede wszystkim serwisy naczyń. KAROLINA KARAT to delikatna seria porcelany, która została zaprojektowana z myślą o wykwintnym obiedzie. Dlatego serwisy, które tu znajdziesz, są przeznaczone do obiadu właśnie. Jeśli szukasz serwisów obiadowo-kawowych lub kawowych, sprawdź odpowiednie kategorie w naszym sklepie internetowym.

Z kolei w przypadku zestawów, możesz tu znaleźć następujące elementy:

Dzięki tym naczyniom będziesz mogła łatwo przygotować różne przyjęcia, a sam serwis jest dwunastoosobowy. Elementów jest tu ponad czterdzieści, ale nie musisz decydować się tylko na ten. Szukaj także innych rozwiązań w tej kategorii.

Praktyczna porcelana w serii KARAT

Produkty z tej kategorii są trwałe i można je myć w zmywarce. Są także przeznaczone do używania w kuchence mikrofalowej. To sprawia, że są praktyczne i bardzo funkcjonalne, bowiem takie mycie ułatwia z nich korzystanie, np. przy wielu gościach.

Co ważne, nie musisz korzystać z serwisów w jadalni czy kuchni. Możesz wybrać ten zestaw na prezent, a my go ładnie zapakujemy. To sprawi, że będziesz miała doskonały upominek dla każdego, kto ceni sobie piękne zastawy i lubi jeść oraz gotować.

Odkryj doskonałe produkty!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną w ramach tej kategorii dla każdego miłośnika piękna w jadalni i nie tylko. Zwróć uwagę na różnorodność produktów oraz ich przeznaczenie i ciesz się szerokim wyborem w serwisie obiadowym. Jeśli jednak nie znalazłaś tutaj nic dla siebie, zajrzyj do innych kategorii w naszym sklepie i kupuj to, co naprawdę Ci się podoba. Powodzenia!

Prezentujemy wysokiej jakości zestaw porcelany stołowej w białym kolorze producenta Karolina. Fason Karat to delikatne linie prostych i funkcjonalnych talerzy połączone z pękatymi i krągłymi naczyniami do serwowania. Porcelana idealna nadaje się do codziennego użytku, a delikatne wycięcia i reliefy dodają jej charakterystycznego stylu i polotu.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL