TADAR Twoja Kuchnia

Piękno, klasyka i praktyczność – tak można scharakteryzować firmę TADAR i jej produkty. A skąd to wiemy? Bowiem na wszystkich elementach wyposażenia naszego sklepu przeprowadzamy testy, by doskonale wiedzieć, co oferujemy naszym Klientom. I dzięki temu możemy z całą powagą i pewnością odesłać Cię do listy przedmiotów powyżej. Znajdziesz tam coś naprawdę wyjątkowego.

Z czego produkowane?

W serii TADAR mamy naprawdę wiele elementów wyposażenia kuchni i jadalni. To sprawia, że nie ma jednego materiału, z którego by wykonano dane elementy. Jednak trzeba zwrócić uwagę na fakt, że jaki materiał nie byłby tu używany, jest doskonałej jakości. To nie tylko stalowe garnki ze stali nierdzewnej wysokiej próby, ale i emaliowany czajnik czy aluminiowa patelnia. To wszystko jest wyprodukowane nie tylko w zgodzie z nowoczesnymi technologiami, ale i wiedzą odnośnie do materii.

Piękno i klasyka

Różne są produkty z linii produktów, które są prezentowane powyżej. Cała gama zawiera na przykład klasyczne, walcowate garnki, które są matowe, ale poza tym nie wyróżniają się designem. Jednak mamy tu także emaliowane, przepięknie zdobione garnki w kompletach czy też czajnik w emalii, który staje się małym dziełem sztuki poprzez dobór kolorów, wzorów czy zestawień różnych elementów. Tego nie można nie zauważyć.

Co znajdziesz w tej kategorii?

Wśród produktów firmy TADAR jest wiele różnych elementów wyposażenia kuchni. Są tu następujące podkategorie:

  • Zestawy sztućców;

  • Naczynia do serwowania – dzbanki, tace;

  • Garnki pojedyncze;

  • Komplety garnków;

  • Czajniki;

  • Przybory kuchenne – durszlaki, szufelki kuchenne;

  • Chlebaki, shakery, stojaki i wiele innych.

To naprawdę bardzo bogata kategoria, w której możesz znaleźć nie tylko coś do gotowania, czyli garnki, ale także czajniki czy patelnie. Są tu jednak także popielniczki lub termosy – naprawdę bardzo różnorodnie i szeroko, ale i zawsze w doskonałej jakości przedstawiają się produkty z tej kategorii. Jednym słowem bez problemu znajdziesz tu coś dla siebie, co dopasuje się do Twojej kuchni.

Kiedy sięgasz po produkty serii TADAR?

Większość produktów jest przeznaczona do kuchni i przydaje się albo na co dzień, jak garnki czy patelnie, albo od czasu do czasu, jak dzbanki czy tace. Jednak nie wolno zapominać, że są to produkty eleganckie, raczej klasyczne, a więc sprawdzą się do dni normalnych, przy codziennym posiłku, ale także na odświętne okazje.

Warto zwrócić uwagę, że utrzymanie w czystości wielu produktów jest łatwe, bowiem dobrej jakości stal można myć w zmywarce. To sprawia, że korzystanie z garnków czy dzbanków jest po prostu dużo prostsze i przyjemniejsze.

Nie czekaj, wybieraj!

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą produktów wykonanych na potrzeby Twojej kuchni przez firmę TADAR. Sprawdzaj każdy z elementów naszego asortymentu, a z pewnością trafisz na coś, co w sposób szczególny przyda Ci się w Twoim domu. Zachęcamy do zakupów tego, co najlepsze! Jeśli jednak nie znajdziesz tu nic dla siebie, mamy wiele innych kategorii, w których znajdziesz elementy wyposażenia kuchni, jadalni i nie tylko.

TADAR to importer i dystrybutor wyrobów, ze stali nierdzewnej, aluminium i porcelany, przeznaczonych do gospodarstwa domowego. Podstawą działań stanowi chęć zaspokojenia potrzeb jak największego grona klientów, dlatego dbamy o różnorodność naszego asortymentu oraz dobrą jakość wszystkich produktów. Strategia handlowa polega jednak nie tylko na ciągłym wprowadzaniu na rynek nowych i atrakcyjnych pod względem jakości i ceny wyrobów, ale także na zapewnieniu dogodnych warunków ich sprzedaży.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL