Sztućce - Nożyczki i akcesoria - Najlepsze sztućce na wyciągnięcie ręki

Przygotowywanie potraw czasem wymaga zastosowania specjalnych narzędzi poza tymi podstawowymi. Nożyce do drobiu czy nóż do pizzy to duże ułatwienie i gwarancja większej precyzji. Każde z tych narzędzi musi wykazywać się niezawodnością, wysoką jakością i wygodą użytkowania – w końcu są po to, by gotowanie stało się przyjemniejsze! W naszej licznej ofercie posiadamy wiele produktów, które sprzyjają rozwijaniu zamiłowania do tworzenia pysznych potraw zarówno profesjonalnie, jak i w zaciszu domowej kuchni.

Nożyczki i akcesoria – sztućce niezbędne w każdej kuchni

To, co wyróżnia oferowane przez nas produkty to jakość. Kucharz może skupić się na przyrządzaniu pysznych i aromatycznych potraw bez stresu i nerwów, że mięso nie będzie pokrojone równo, lub że nóż nie poradzi sobie z poćwiartowaniem kurczaka. Wśród dostępnych produktów tej kategorii znajdują się:

 • nożyczki do ziół,

 • bloki na noże stalowe,

 • nożyczki domowe,

 • noże do pizzy,

 • ostrzałki do noży,

 • nożyce kuchenne,

 • nożyce półkrawieckie i krawieckie,

 • nożyce do drobiu,

 • nożyce do sałaty,

 • nożyce do krewetek,

 • zestawy nożyczek.

Oferowane produkty zaprojektowane są i wykończone w sposób, który zapewnia wygodne użytkowanie. Nożyce i akcesoria kuchenne doskonale leżą w dłoni, a materiały antypoślizgowe chronią przed wysuwaniem się ich z dłoni podczas użytkowania.

Jakość, której oczekują nasi Klienci

Nieprzerwanie od 2007 roku dostarczamy produkty gospodarstwa domowego pochodzące od najlepszych i cenionych za wysoką jakość producentów. Sztućce, nożyce i akcesoria od Berghoff, Amefa, Tescoma czy Gerlach zyskały uznanie wielu szefów kuchni – i tych domowych i ty restauracyjnych. Możemy zapewnić, że każdy produkt spełnia wysokie standardy, co zapewnia wieloletnie użytkowanie bez utraty funkcji praktycznych i estetycznych. Zastosowane materiały pozwalają myć produkty w zmywarce.

Gwarantujemy kompleksową obsługę oraz szybką realizację zlecenia, bez względu na jego rozmiar. Zamówienie zostanie bezpiecznie spakowane i dostarczone na czas.

Wszystko dla Twojego domu i wszystko dla Ciebie. Akcesoria do szerokiej gamy sztućców najlepszych polskich i zagranicznych producentów. Sztućce Gerlach to nie tylko same noże i widelce, to także bogata oferta artykułów dodatkowych pod postacią nożyczek, ostrzałek i innych artykułów. Bogactwo wzorów i zastosowania pozwala na zastosowanie Naszych produktów w każdej dziedzinie artykułów gospodarstwa domowego. Sprawdź koniecznie naszą wyspecjalizowaną ofertę i zamów produkty na miarę Twoich potrzeb.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL