Szkło TERMISIL – Naczynia szklane, naczynia żaroodporne, naczynia do zapiekania i mikrofali

Szkło gości w naszych domach bardzo często. Z jednej strony są to przedmioty dekoracyjne, które pojawiają się w różnych momentach i miejscach, z drugiej także szklanki i inne produkty codziennego użycia. Piękno tego materiału musi jednak iść w parze z jego jakością oraz pomysłem na wykorzystanie jego właściwości chemicznych i fizycznych. Spójrz na tę kategorię i przekonaj się, że można.

Naturalna i wytrzymała materia

Szklane produkty często są łatwe do stłuczenia i nietrwałe. Jednak w przypadku szkła mamy do czynienia z niestabilnym składem chemicznym, co sprawia, że materiał ten może być dużo bardziej trwały niż wiele innych, uznawanych za stabilne. Tak jest i w serii TERMISIL, który to producent dba o każdy element wyposażenia, za które jest odpowiedzialny. To sprawia, że szkło żaroodporne i hartowane jest trwalsze, odporne na uszkodzenia, a wciąż piękne.

Doskonały design

W tym przypadku naprawdę wykorzystano możliwości szkła, bowiem jest to prawdziwe dzieło sztuki. Które? – zapytasz. Każdy z produktów. Projektanci firmy TERMISIL zadbali o to, by klasyczne wzory połączyły się z bardziej nietypowymi elementami. Pojawiają się więc proste miski i salaterki, ale i niezwykły garnek żaroodporny czy szklanki, z których każdy jest doskonały na swój, inny sposób. To pokazuje, jak wiele można przygotować ze szkła.

Co dokładnie sprzedajemy w tej kategorii?

W naszym asortymencie znajdują się różne elementy wyposażenia kuchni i jadalni. Znajdziesz tu zarówno garnek do gotowania, jak i szklanki w różnych zestawach. To jednak kilka podstawowych kategorii:

  • Szklanki i kufle;

  • Naczynia do serwowania;

  • Kubki i filiżanki;

  • Gotowanie.

Dzięki temu, że produkty te wykonane są z żaroodpornego szkła, możesz używać ich także w piekarniku czy do gorących napojów i nie musisz się martwić o to, że tworzywo popęka Ci w rękach. To bezpieczne, a przy tym bardzo plastyczne, bowiem przezroczyste szkło trochę przejmuje koloru i wyglądu tego, co dokładnie znajduje się w środku. Warto także zwrócić uwagę na grube szkło naczyń żaroodpornych, które są bardzo przydatne w każdej kuchni.

Kiedy używasz szkła w kuchni?

Wszystkie te produkty mogą być wykorzystywane na co dzień, nie ma tu odświętnych garnków czy naczyń. Jednak warto pamiętać, że możesz używać szkła w wielu sytuacjach, a dodatkowo będzie ono pięknie wyglądało w każdej sytuacji i na każdym stole.

Zwróć też uwagę na właściwości szkła, a więc na to, że ma wysoką odporność na zmiany temperatur – zarówno na wysokie, jak i na niskie – oraz jest trwałe i trudne do zbicia. To także tworzywo, które wygodnie może być myte w zmywarce. A to bardzo duży plus, np. przy garnkach czy dzbankach.

Wybieraj świadomie!

Zachęcamy, byś spojrzała na wszystkie produkty z tej kategorii i wybrała szklane rzeczy, które przydadzą Ci się na co dzień. Cieszymy się, że one bardzo różnorodne, a możliwości jest wiele, dzięki czemu wiemy, że nasi Klienci mogą wybierać spośród takich naczyń czy garnków, które najbardziej dopasują się do ich oczekiwań. Warto pamiętać, że cały nasz sklep wyposażony jest w najlepsze produkty. Szukaj więc ich i wybieraj najlepsze!

Szkło żaroodporne Termisil to marka, której nie trzeba przedstawiać. Piękne i funkcjonalne naczynia żaroodporne, szklanki i kubki ze szkła oraz bogata oferta dzbanków powoduje, że szkło Wołomin jest najbardziej rozpoznawalną marką szkła żaroodpornego w Polsce. Wyjątkowe kolekcje naczyń znajdą praktyczne zastosowanie w każdej kuchni, począwszy od pieczenia i duszenia soczystych mięs, poprzez sprawdzone rozwiązania do przygotowania herbaty bądź gorącej kawy, na podaniu tychże napojów kończąc. Wyjątkowa oferta połączona z długoletnią tradycją pozwoliła na zdobycie pozycji lidera rynku wśród artykułów gospodarstwa domowego.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL