Szklanki i kufle do piwa - Nasze rozwiązanie na każdą spontaniczną imprezę

Szklanki i kufle do piwa to te elementy zastawy, o których nie należy zapominać – dzięki temu można podać ten złocisty trunek w elegancki sposób. Na pewno więc w każdym domu przyda się taki zestaw. Co więcej, możesz u nas kupić szklanki i kufle w zestawie lub na sztuki. Oferujemy też bardzo szykowne pokale. Zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się piękne, efektowne szklanki, nie tylko tradycyjne kufle, lecz też propozycje delikatniejsze – idealne np. dla kobiet. Tego typu gadżety są nie tylko praktyczne i funkcjonalne, ale również bardzo dekoracyjne.


Szklanka, odpowiednio dobrana do rodzaju piwa, zwiększa przyjemność delektowania się złocistym trunkiem. Dopasowany do typu oraz intensywności tego trunku, kufel lub pokal, pomaga idealnie podkreślić charakter napoju i wydobyć jego wyjątkowy aromat. W ofercie marki KROSNO można znaleźć szklanki do każdego rodzaju piwa: lagera, ciemnego, pszenicznego, rzemieślniczego, typu IPA oraz innych. Dostępne są zarówno jednorodne, jak i mieszane komplety szklanek do piwa oraz specjalne zestawy dla konesera. Szklanki do piwa pszenicznego są wysokie i zwężają się ku dołowi. Taki kształt pozwala odpowiednio wyeksponować pianę, która jest charakterystyczna dla tego rodzaju trunku. Z kolei szklanki przeznaczone do degustacji piw rzemieślniczych wyróżnia designerski styl. Wszystko za sprawą oryginalnych ryflowań w dolnej części, które nie tylko efektownie się prezentują, ale też ułatwiają trzymanie szklanki w dłoni. W ofercie marki KROSNO nie mogło zabraknąć również szklanek do piwa o prostym i uniwersalnym designie, które będą pasować do każdego rodzaju wnętrza.

Eleganckie, wielokolorowe kufle i szklanki do piwa firm Arcoroc, Luminarc, Pasabahce. Kufle piłkarskie z wkomponowanym kształtem piłki i logami klubów takich jak FC Barcelona, Real Madryt, Juventus czy AC Milan. Pojemności od 295ml do kufli litrowych. Każdy miłośnik chmielowego napoju wie, że najlepiej smakuje on w odpowiednim naczyniu. Posiadamy szklanki, kufle i pokale do piwa od najlepszych producentów, Skorzystaj z szerokiego wachlarza produktów, zaufaj sprawdzonym producentom i znajdź idealny kufel dla siebie.

 

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL