SSW Lubię gotować - Komplet garnków, zestawy sztućców i inne akcesoria ze stali nierdzewnej

Garnki i inne elementy wyposażenia kuchni, które służą do gotowania, są niezwykle ważne i muszą pojawić się w każdym domu. Jednak ich wybór nie musi być prosty. Tym bardziej, jeśli możliwości jest tak wiele i korzystasz z naszej strony, a tu wiesz, że wszystko, co oferujemy wyróżnia się jakością i trwałością. Dlatego przeglądając stronę z produktami marki SSW, pamiętaj, że tak samo jest i tutaj.

Nie tylko garnki

Nadrzędną kwestią w tym aspekcie jest to, by wybrać materiał odpowiadający oczekiwaniom. W tym przypadku jest to stal nierdzewna doskonałej próby, która pojawia się zarówno przy garnkach, jak i przy sztućcach czy innych produktach z tej serii. Producent zawsze dba o jakość i detale, a przy tym przygotowuje garnki i inne naczynia w zgodzie z nowymi technologiami. To sprawia, że masz pewność co do jakości wybranych egzemplarzy.

Klasyka się obroni

Próżno tu szukać nowoczesnych, szokujących form. Tak samo jak krzykliwych kolorów czy emalii. To proste wzory, dość klasyczne garnki, które jednak wyróżnia jakość. Piękno naturalnej stali jest tu najważniejsze, a połysk tylko dodaje jej klasy. Z kolei sztućce są obłe, wygodne w korzystaniu i srebrne z połyskiem. Mają raczej kwadratowe kształty. Niektóre produkty są w ciemnych, eleganckich kolorach, by nieco się odróżnić, ale to wciąż klasa i elegancja.

Jakie produkty znajdują się w naszym asortymencie?

Prezentujemy przede wszystkim garnki z serii producenta SSW. To jedna nie tylko one, bowiem w całej gamie znajdziesz także sztućce w komplecie, brytfanny, miski ze stali nierdzewnej czy stalowe trzepaczki. Pojawiają się nawet tace czy nożyki kuchenne do obierania i same obieraki.

Wśród produktów znajdziesz jednak przede wszystkim rondle i garnki, także w seriach. Komplet zawiera garnki:

  • o średnicy 14 cm (0.8 L) wraz z pokrywką szklaną;

  • o średnicy 16 cm (1.3 L) wraz z pokrywką szklaną;

  • o średnicy 18 cm (1.8 L) wraz z pokrywką szklaną;

  • o średnicy 20 cm (2.8 L) wraz z pokrywką szklaną;

  • o średnicy 24 cm (4.8 L) wraz z pokrywką szklaną;

  • typu rondel o średnicy 16 cm (1.3 L) bez pokrywki.

Jednak możesz znaleźć także zupełnie inne zestawy, dlatego zacznij od szukania poszczególnych elementów i wybieraj najlepsze dla Ciebie.

Jakie są garnki i inne stalowe elementy od SSW?

Przede wszystkim trwałe, co sprawia, że przez długi czas będą funkcjonowały w Twoim domu. Do tego są wygodne w użytkowaniu, bowiem wystarczy je włożyć do zmywarki, by zapewnić im higieniczną czystość. To bardzo przyjemne i proste rozwiązanie.

Komplet garnków może być za to doskonałym pomysłem na prezent na nowy dom. Jednocześnie to praktyczny pomysł na ślub bliskich. Dzięki temu sprawisz, że dostaną coś wygodnego, ładnego pod kątem designu i długotrwałego, by służyło im przez wiele kolejnych lat.

Sprawdź sama!

Zobacz każdy z naszych produktów powyżej i dokładnie się im przyjrzyj. Szukaj i zmieniaj koncepcję, byś wiedziała, czy Ci się podobają, ale także, czy przydadzą Ci się w Twojej kuchni podczas gotowania. Jednak jeśli szukasz czegoś, czego nie znalazłaś w tej kategorii, koniecznie sprawdź inne zakładki z naszego sklepu. Zapraszamy!

Nowoczesna firma SSW Germany znana jest z garnków, patelni, artykułów gospodarstwa domowego i wielu innych akcesorii kuchennych posiadających wysoką jakość i wysoką wartość użytkową w najlepszych cenach. SSW Germany, poprzez fachową kompetencję i innowacyjny rozwój produktów, jak również stałą jakość jest wiodącym dostawcą artykułów codziennego wyposażenia kuchni - zgodnie z hasłem: lubie gotować!

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL