SIMAX-Wyjątkowe szkło żaroodporne, najlepsze naczynia i dzbanki żaroodporne

Unikalne produkty wymagają niespodziewanych technologii. Zwykle garnki wykonane są z czegoś zupełnie innego, z czegoś trwalszego, solidniejszego, grubszego… Tym razem jednak proponujemy ci kategorię produktów SIMAX, czyli takich naczyń, którymi możesz zaskoczyć nie tylko swoich gości. Doskonale sprawdzą się na co dzień i od święta. Wybieraj nietypowo.

Z czego przygotowano garnki SIMAX?

Czeska firma stawia nie tylko na jakość i piękno, ale i na trwałość oraz bezpieczeństwo. Oto bowiem produkuje swoje garnki i naczynia do serwowania potraw ze szkła żaroodpornego. Taki skład chemiczny sprawia, że jest ono nie tylko trwalsze i mniej narażone na zbicie czy uszkodzenie mechaniczne, ale i nie wchodzi w reakcję z jedzeniem i jest nieprzywieralne. To oznacza, że gotujesz zdrowiej, szybciej i wygodniej. Szklane garnki i naczynia kuchenne to innowacja, na którą warto zwrócić uwagę.

Zwykłe, a niezwykłe

Naczynia firmy SIMAX są dość wyjątkowe, a ich design sam w sobie nie wyróżnia się niczym. Jednak nie o to tutaj chodzi. Nie mają grać dekorami i tworzyć czegoś niespotykanego samym wyglądem. One mają współgrać z potrawą. Są przezroczyste, są ze szkła, a to sprawia, że są także uzależnione od tego, co się w nich gotuje. Wyglądają więc imponująco, gdy możesz dokładnie zobaczyć, co siedzi w garnku. Na tym opiera się pomysł projektu tych naczyń.

Co znajdziesz w tej serii produktów?

Kategoria, którą widzisz powyżej, jest jeszcze dość oszczędna w produkty, jednak warto na nie zwrócić szczególną uwagę. SIMAX przygotowuje bowiem wyglądem neutralne, ale w zastosowaniu imponujące garnki ze szkła żaroodpornego, ale nie tylko. Pojawiają się tu między innymi:

  • Garnek o pojemności 1 litra;

  • Dzbanek z zaparzaczem o pojemności 1,5 litra.

Każde naczynie ma wygodne ucho oraz jest bardzo lekkie. To sprawia, że dużo prościej gotuje się na tego rodzaju naczyniach w Twojej kuchni, niż gdybyś miała podnosić ciężkie, żeliwne garnki, brytfanny czy nawet rondle. Jeśli jednak chcesz zobaczyć dużo więcej garnków i innych elementów wyposażenia kuchni do gotowania, wybierz jedną z zakładek, którą znajdziesz na naszej stronie głównej.

Kiedy użyjesz produktów z tej kategorii?

Wszystkie szklane produkty przydadzą się do normalnego gotowania, a więc na co dzień. Są praktyczne, bowiem można je myć w zmywarce, a są trwałe, więc przez długi czas będą Ci służyły. Nie tylko możesz z nich korzystać także w piekarniku czy mikrofali, ale także nie musisz przejmować się, czy masz kuchenkę gazową, ceramiczną, indukcyjną czy halogenową.

Pamiętaj, że garnki te nie absorbują zapachu, a więc są zdecydowanie bardziej przyjemne w gotowaniu i używaniu. Podobnie jest z dzbankiem i innymi naczyniami. Co więcej, można je stosować przy produktach o temperaturze minus 40 stopni Celsjusza i plus 100 stopni Celsjusza. Są praktyczne i piękne.

Wybierz coś dla siebie!

Zapraszamy na zakupy, które zrobisz w naszym sklepie internetowym. Znajdziesz w nim nie tylko naczynia do serwowania czy gotowania, także ze szkła żaroodpornego, ale także wiele innych elementów wyposażenia jadalni, czy kuchni. Szukaj dobrze! Wybieraj produkty z serii SIMAX lub zdecyduj się na zupełnie inny materiał. Powodzenia!

Artykuły gospodarstwa domowego sygnowane marką SIMAX charakteryzują się najwyższą jakością i precyzją wykonania. Dzięki wysokim standardom, szkło SIMAX posiada dużą odporność na wysoką temperaturę w zakresie od -40st. C do 300st. C, oraz czynniki chemiczne. Produkty szklane SIMAX są idealnie gładkie, pozbawione porów, odporne na utlenianie i neutralne względem artykułów spożywczych, odporne na parę wodną, kwasy, sole oraz związki wysoce zasadowe. Naczynia szklane z rodziny SIMAX to przede wszystkim wszelkiego rodzaju naczynia żaroodporne, formy do zapiekania, dzbanki, szklanki oraz filiżanki. Wszystkie produkty odznaczają się najwyższą jakością, nadają się świetnie zarówno do kuchenek mikrofalowych, jak i piekarników; można myć je także w zmywarkach. Świetnie nadają się do przechowywania potraw w lodówce czy do zamrażania.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL