Serwisy GX18022 Jesienna Aura

Wyjątkowa porcelana zdobi nie tylko dom w postaci ozdób czy figurek, ale także jadalniany stół podczas uroczystości czy codziennych posiłków. Dlatego wybór właściwego serwisu ma wielkie znaczenie, nie tylko czysto estetyczne, ale także funkcjonalne. A wybierając, zawsze kierujemy się tym, co najlepsze, i tak powstała ta kategoria.

Doskonała porcelana od Giardino

Warto zwrócić uwagę, że tworząc swoje produkty, Giardino stawia na jakość, ale i nowoczesność. Do produkcji wykorzystuje się najlepsze materiały, a sam proces jest detaliczny i podlega licznym kontrolom. To sprawia, że powstające naczynia są bardzo trwałe, dobrze wykonane, precyzyjnie zdobione i odporne na uszkodzenia mechaniczne, o czym nie każdy wie w przypadku porcelany. Warto więc poszukać najlepszych rozwiązań.

Przepiękna, JESIENNA AURA

Jak zawsze projektanci z firmy Giardino dali o sobie znać. Przede wszystkim wykorzystali pogodę i stworzyli wzór odpowiadający jesiennym, wietrznym dniom. Nie ma tu jednak tylko szarości, ale są kolory odpowiadające złotej jesieni. Warto także podkreślić, jak dobrze współgrają z bielą szkliwionej porcelany na kwadratowym, bardzo geometrycznie dokładnym formacie talerzy czy dzbanków. Dopełnieniem serii GIARDINO GX18022 JESIENNA AURA będą na przykład piękne sztućce.

Wyjątkowe produkty z kategorii powyżej

Szukając w tym miejscu, musisz wiedzieć, że oferujemy tu tylko serwisy. Pojawiają się zatem naczynia do serwowania takie jak waza, półmisek, cukiernica, ale w otoczeniu talerzy do zupy, talerzy obiadowych czy filiżanek i spodków. Jeśli jednak potrzebujesz tylko serwisu obiadowego, a naczynia do serwowania wybierzesz odmienne, sprawdź inną z naszych kategorii. W naszym asortymencie znajdziesz serwisy od Giardino:

Wybór jest jednak szerszy, bowiem możesz dowolnie wybierać np. ilość osób, dla których w komplecie znajdą się naczynia lub ilość przedmiotów w samym zestawie, bowiem nie zawsze potrzebować będziesz wszystkich produktów. Poszukaj sama i wybierz taką opcję, która najlepiej dopasuje się do Twoich potrzeb.

Skorzystaj z doskonałych produktów

Wszystkie naczynia z tej kategorii są wyjątkowe i wykonane z precyzją. To oznacza, że masz do wykorzystania talerze i filiżanki, które można myć w zmywarce i są bardzo funkcjonalne oraz trwałe. Co równie ważne, możesz ich także używać w mikrofali, a więc nie tracą nic ze swojej funkcjonalności. To sprawia, że często mają przewagę nad wieloma innymi produktami.

Jednak warto podkreślić piękno designu, które składa się na piękno Twojego stołu w jadalni oraz Twojej kuchni. To oznacza, że możesz dowolnie przybrać stół na ważne uroczystości, np. na święta, spotkanie z rodziną czy wyjątkowe okazje. To zestawy, które sprawdzą się w naprawdę wielu sytuacjach, również jako prezent.

Zachęcamy do zakupów!

Szukaj sama, sprawdzaj i wybieraj właściwy serwis z serii GIARDINO GX18022 JESIENNA AURA lub wybierz coś zupełnie innego i przygotuj się na nowe. Możesz szukać w całym naszym asortymencie, w którym cały czas pojawiają się nowe, doskonale wyglądające i funkcjonujące przedmioty. Zaskocz swoich domowników oraz gości i spraw sobie przyjemność.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BOLESŁAWIEC
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
DURALEX
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SIMAX
SSW
ILLA OLIVILLA
TERMISIL
WAZA