Rękodzieło Prefect Home - Kamienne makutry, beczki i garnki z kamionki

Przepiękne i ręcznie wykonywane produkty, które możesz znaleźć w tej kategorii, to wyjątkowa okazja, by zamienić wyposażenie swojej kuchni w coś zupełnie innego. Firma RĘKODZIEŁO dba o jakość i detale swoich produktów, a do wykonywania ich wykorzystuje rzadko ostatnimi czasy spotykaną w kuchni kamionkę. Dzięki temu, że regularnie kontrolujemy jej jakość, wiemy, że jest ona najwyższej jakości.

Kamionka znakiem jakości

Doskonale wykonane naczynia muszą być nie tylko dobrze zaplanowane, ale i stworzone z dobrych materiałów. Tak jest w przypadku produktów marki RĘKODZIEŁO, bowiem ta seria to głównie kamionka, która powstaje z glinu z dodatkiem szamotu lub piasku kwarcowego. Wypalanie w piecu w temperaturze przynajmniej 1250 stopni Celsjusza i posypywani solą lub innymi związkami przed tym procesem sprawia, że kamionka ta ma dużo wyższą odporność na uszkodzenia czy pęknięcia.

Przepiękny, stary styl

Warto zwrócić uwagę na stylistykę produktów, które tu się pojawiają, bowiem seria ta to praca nad detalami. Kolorystyka jest różna, choć najczęściej brązowo-beżowa. Pojawiają się zdobienia, a sam sposób tworzenia poszczególnych naczyń jest naprawdę wyjątkowy. Mamy tu starodawne, retro stylizacje, które świetnie sprawdzają się nie tylko na stylizowanych zdjęciach, ale i w kuchni czy jadalni, gdzie są bardzo przydatne i praktyczne.

Jakie produkty możesz znaleźć w ramach tej kategorii?

Warto szukać czegoś innego i nie decydować się np. tylko na porcelanę. W tym przypadku mamy do zaoferowania produkty z ceramiki – kamionki – które są używane głównie w kuchni. Znajdziesz tu bowiem np. garnki, a więc wyposażenie kuchni, w różnych wielkościach:

  • 0,3 l;

  • 0,6 l;

  • 0,5 l;

  • 1 l i innych.

Warto także sprawdzić Bliźniaki, skopki, podwójne naczynia do serwowania dań czy makutry, specjalne miski. Są także dawne dzbany, nawilżacze ceramiczne czy dawne beczki do kiszenia ogórków czy kapusty. Tak naprawdę znaleźć tu można naprawdę wiele elementów wyposażenia kuchni retro, ale także wzbogacić jej wygląd dziś. To doskonała podróż w przeszłość.

Kiedy wybierzesz produkty z serii RĘKODZIEŁO?

Większość z tych naczyń to produkty do kuchni, a więc przydadzą Ci się w trakcie gotowania czy przygotowywania jedzenia. Warto zwrócić uwagę, że niektóre z nich są doskonałą ozdobą rustykalnych dekoracji, np. podczas wesela, ale także w trakcie rodzinnych, normalnych, świątecznych spotkań, np. przy eksponowaniu do jedzeni ogórków kiszonych lub małosolnych prosto z beczki.

Elementy wykonane przez firmę RĘKODZIEŁO są szczególnie piękne, co sprawia, że wiele z nich może uchodzić za doskonały prezent dla najbliższych na ślub czy na nowe mieszkanie. Warto także zwrócić uwagę na ich czyszczenie i dopasować rozwiązania do możliwości. Najważniejsze jest jednak to, by mieć pewność, że jakość sprawi, że naczynia te będą w Twojej kuchni przez długi czas.

Szukaj najlepszych rozwiązań!

Zapraszamy na zakupy, bowiem w naszym sklepie jest wiele produktów, które z pewnością przypadną Ci do gustu. Przejrzyj całą kategorię naczyń kamionkowych, która znajduje się powyżej, i wybierz z niej coś ciekawego. Powodzenia!

Naczynia i garnki ceramiczne przeznaczone są do długotrwałego przechowywania żywności w warunkach ekologicznych, bez użycia konserwantów. Doskonale nadają się do kiszenia ogórków, kwaszenia kapusty, peklowania mięsa, przechowywania smalcu. Charakteryzuje je wysoka jakość, funkcjonalność i estetyczne wykonanie. Przygotowywanie warzyw w garnkach ceramicznych to sprawdzona i zarazem najlepsza metoda utrzymania ich świeżego zapachu i dobrego smaku. W okresie zimowym kwaszona kapusta czy kiszone ogórki z garnka ceramicznego to niezastąpione źródła naturalnych witamin. Z racji tego, iż garnki cylindryczne są niezwykle odporne na temperaturę, z powodzeniem znajdą zastosowanie również jako stylowe, bezpieczne pojemniki na akcesoria kominkowe.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL