Regent – Naczynia do serwowania i podgrzewacze ze szkła i stali nierdzewne

Przepiękne dodatki na stół pozwalają stworzyć wrażenie, że to, co się na nim znajduje, jest najważniejsze. Albo jeszcze piękniejsze, jak to ma miejsce w przypadku naczyń do serwowania potraw. Królewska firma REGENT dba o to, by w Twoim domu i na Twoim stole każda potrawa wyglądała jeszcze bardziej okazale. A przy tym pozostała ciepła i nie straciła swoich walorów smakowych.

Klasyczne połączenie

Warto zwrócić uwagę na jakość, jaką wyróżniają się produkty, które zaoferowaliśmy w tej kategorii. Dzięki stałym kontrolom doskonale wiemy, co sprzedajemy, w związku z czym wiemy też, że są to produkty najwyższej jakości. W tym przypadku mamy w większości do czynienia z połączeniem bardzo klasycznym, bowiem mamy tu żaroodporne szkło o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz stal nierdzewną wysokiej klasy, która jest trwała.

Piękna tradycja

Połączenie srebrnej stali nierdzewnej wykonanej w połysku z przezroczystym szkłem sprawdza się w każdej sytuacji. To design optymalny pod kątem piękna i jakości, ale i adekwatności. Oczywiście produkty z serii REGENT zostały wykonane, by podbić piękny wygląd potraw oraz by łatwiej je było podawać, a więc mają różne kształty dopasowane do swoich zadań, jednak wszędzie widać dbałość o detale i kunszt.

Jakie produkty możesz znaleźć w kategorii REGENT?

To nie przypadek, że w całej serii tych produktów, możesz poszukiwać odpowiedniego naczynia do podawania potraw. To rozwiązania nie tylko gastronomiczne, ale i domowe. Co ważne, w tej kategorii znajdziesz:

  • Naczynia z podgrzewaczem,

  • Miski i salaterki,

  • Wazy,

  • Mleczniki,

  • Maselnice i wiele innych.

To przede wszystkim naczynia do serwowania, ale nie tylko. Znajdują się tu także produkty z innych podkategorii, między innymi modne szklanki do kawy i herbaty czy sztućce do nakładania. W ramach tej serii można także wyróżnić Naczynia i pojemniki kuchenne takie jak specjalistyczne naczynia do lodu. Są także świeczniki, a więc ta seria to nie tylko naczynia całkowicie praktyczne, ale także przedmioty dekoracyjne na stół.

Kiedy użyjesz tej serii produktów?

Jak nietrudno się domyślić, użycie naczyń do serwowania z podgrzewaczami będzie najbardziej sprawdzało się przy dużych, specjalnych okazjach. Zawsze wtedy, kiedy będziesz chciała zadbać nie tylko o piękno stołu i dekoracje wokół, a także podanie potraw w sposób wyjątkowy, ale także wtedy, gdy potrzebujesz podać wiele jedzenia, które ma trochę stać na stole. Wówczas musisz zadbać o jego ciepło.

Warto zwrócić uwagę, że wiele produktów z tej serii to doskonały pomysł na prezent na ślub lub parapetówkę. Co ważne, są one nie tylko trwałe i dobrze wykonane, ale i wyjątkowo praktyczne, bowiem nadają się do mycia w zmywarce. To sprawia, że łatwiej jest ich używać.

Wybieraj świadomie!

Zachęcamy do tego, byś spojrzała na wszystkie produkty z tej kategorii, które są różnorodne i dają więcej możliwości. Zdecyduj się na takie, które najbardziej dopasują się do Twoich oczekiwań i dzięki którym piękniej podasz uroczystą kolację. Szukaj i wybieraj najlepiej dla siebie.

Kolekcje naczyń i sztućców zarezerwowane dotychczas dla firm cateringowych, teraz dostępne dla użytkowników domowych i amatorów gotowania. Poznaj wyjątkową gamę naczyń ze stali nierdzewnej oraz szkła Regent do zastosowania w gastronomii oraz w domowej kuchni. Kolekcja dostarcza nam wyjątkowej jakości naczynia z podgrzewaczem, akcesoria do serwowania dań i przystawek. Wszystkie elementy zostały wykonane z niebywałą starannością i precyzją, co gwarantuje każdemu klientowi długą i bezproblemową eksploatację. Dbałość o każdy szczegół z całą pewnością zapewnia wyjątkowy prestiż zastosowania wybranych naczyń na Twoim stole.  

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL