Porcelanowe zestawy do przypraw- porcelana dla entuzjastów

Każda zastawa stołowa potrzebuje przyprawników, dzięki którym goście solą i pieprzem będą mogli według swoich preferencji doprawić potrawę. Czy to w pięknej i wykwintnej restauracji, czy stylowej jadalni domowej pewne jest jedno – mimo niewielkich rozmiarów, przyprawniki odgrywają ważną rolę, dlatego tak jak ich kształt musi być wygodny w użyciu, tak ich estetyka powinna zachwycać i wkomponowywać się w aranżację wnętrza.

Proponujemy:

  • Solniczki i pieprzniczki porcelanowe – wykonane z najwyższej jakości porcelany wykazują niezwykłą solidność, a przy tym prezentują się lekko i zjawiskowo. Przyprawniki z naszej oferty dostępne są w wersjach uniwersalnych, które świetnie wkomponują się w każde wnętrze, szczególnie restauracyjne, jak i nowoczesnych, które podkreślą aranżacje współczesne i minimalistyczne.

  • Solniczki i pieprzniczki szklane – wyprodukowane przy zastosowaniu innowacyjnych technologii i odpornego szkła, z metalowymi sitkami. Niektóre modele posiadają wieczka umożliwiające regulację otworu.

  • Komplety do przypraw – składające się z solniczki i pieprzniczki, a le też zestawy bardziej rozbudowane, w których znajdują się butelka do octu, butelka do oleju, silniczka, pieprzniczka oraz elegancki stojak.

Dlaczego my?

Zaufało nam już szerokie grono zadowolonych klientów, którzy znaleźli w naszym sklepie elementy zastawy trwałe, solidne i w stylu, jaki spełniał ich oczekiwania. Wszystko to za sprawą współpracy nawiązanej z najlepszymi dostawcami naczyń szklanych i porcelanowych. Marki, takie jak Berghoff, Ćmielów, Import czy Giardino są znane i cenione za produkowanie elementów zastaw stołowych o najwyższej jakości. Nic w tym dziwnego – wykorzystują najlepsze materiały i najnowsze technologie, by naczynia nie traciły na swojej estetyce mimo częstotliwego użytkowania i mycia w zmywarce.

Nasza oferta to szeroki wybór przyprawników i pozostałych elementów zastawy stołowej o różnej stylistyce. Posiadamy solniczki i pieprzniczki o uniwersalnym charakterze, zdobione reliefami i motywami kwietnymi, całkowicie gładkie lub z tłoczeniami.

Zestawy do przypraw i przyprawniki to kolejny element aranżacji w kolekcji naczyń porcelanowych. Porcelanowe solniczki, pieprzniczki czy też gustowne butelki na ocet bądź przyprawy w płynie okazale zaprezentują się na stole. Oferta tylko rodzimych producentów o szerokiej gamie fasonów porcelany oraz różnych dekoracjach.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL