Manufaktura Poznańska - Polski styl i jakość

Widok:
Na stronie:
1 2 3
1 2 3

Wyjątkowa porcelana to coś niezwykłego, co sprawi, że Twój stół w jadalni zacznie wyglądać zupełnie inaczej. Dlatego warto zwrócić uwagę na dobre wykonanie, na nowoczesną formę czy niebanalny design, które sprawią, że przygotowywana porcelana wyróżni się na tle innych tego rodzaju produktów. Warto zwrócić uwagę na MANUFAKTURĘ POZNAŃSKĄ.

Niezwykły materiał

Porcelana to połączenie glinki kaolinowej, kwarcu oraz skalenia, czyli taka mieszanina, która jest łatwa w obróbce. Należy jednak ją dobrze wypalić w piecu, by nabrała szkliwienia oraz trwałości. Jest ona bowiem odporna wówczas na utłuczenia, uszkodzenia mechaniczne i trudna do zniszczenia. To jednak nie wszystko, bowiem porcelana to niezwykle piękny materiał, o który jednak trzeba dbać. Warto także wybierać dobrą jakość, by później nie mieć z nią problemów.

Doskonałe wykonanie

Projekt porcelany od MANUFAKTURY POZNAŃSKIEJ jest wyjątkowy. Łączy w sobie klasykę, czyli biel, połysk czy łagodne linie i brak dekoru, z czymś nieco innym, zupełnie odstającym od normalnego wyobrażenia o naczyniach, czyli eliptycznych wzorach wewnątrz. Kształt talerzy czy waz jest nieco przedłużony, jak spłaszczona kula z dwóch boków. To sprawia, że z pewnością wyróżnia się spośród wielu innych elementów wyposażenia kuchni czy jadalni.

Jakie produkty możesz znaleźć w tej kategorii?

Warto szukać tu różnych naczyń, bowiem kategoria, którą możesz przejrzeć powyżej, jest bardzo bogata w różnego rodzaju elementy do kuchni i jadalni. Mamy tu na przykład:

  • Zastawę na sztuki, np. talerze deserowe, kieliszki do jajek, spodki czy talerze obiadowe;

  • Naczynia do serwowania, czyli choćby wazę, miski i salaterki, cukiernice, dzbanki czy sosjerki;

  • Serwetniki i inne naczynia i elementy wyposażenia zastawy stołowej.

To jednak nie wszystko, bowiem w ramach tej kategorii oferujemy także pełne serwisy, w tym serwisy obiadowo-kawowe, kawowe czy obiadowe. Dzięki temu łatwo zaopatrzysz się tu nie tylko w pojedyncze elementy wyposażenia, ale także w cały komplet porcelany z MANUFAKTURY POZNAŃSKIEJ.

Kiedy użyjesz naczyń z tej serii?

Porcelanowe naczynia są bardzo praktyczne, a w tym wydaniu również uniwersalne. Przydadzą Ci się nie tylko na co dzień, gdzie będą nieco ciekawszym serwisem, ale także od święta, np. podczas uroczystości rodzinnych, odświętnych obiadów czy wieczerzy wigilijnej. To także świetny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego z okazji ślubu czy pod choinką.

Jednak nie tylko dlatego jest wygodnie używać porcelany. Jest ona trwała i bardzo użytkowa, bowiem można ją myć w zmywarce oraz używać w kuchence mikrofalowej. To sprawia, że każda uroczystość czy wyjątkowa okazja nie jest od razy przyczynkiem do wielogodzinnego stania i zmywania naczyń. Są to produkty trwałe i odporne, a przy tym piękne.

Wybierz coś dla siebie!

Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie internetowym, gdzie znajdziesz przepiękne produkty do domu. To nie tylko naczynia do serwowania czy serwetniki, ale także serwisy do kawy, obiadu i połączone z większą ilością elementów. Wybieraj z produktach z serii MANUFAKTURA POZNAŃSKA!

Poznańska Manufaktura Porcelany powstała przy udziale projektantów z Poznania oraz firmy Świat Agd i była odpowiedzią na zapotrzebowanie naszych klientów, którzy szukali dobrej jakości porcelany i unikalnego kształtu oraz dużej ilości różnorakich produktów które pomogą zaspokoić najbardziej wysublimowane gusta.
Porcelana z Manufaktury Poznańskiej wyróżnia się jasnym kremowym kolorem oraz wytrzymałością mechaniczną. Jej skład opracowano w oparciu o proporcję 2 części popiołu kostnego, 1 część skalenia oraz 1 część kaolinu.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL