Spinwar

Widok:
Na stronie:
1 2 3
1 2 3

Nie każdy lubi piec, ale każdemu przyda się w kuchni coś, co mu to ułatwi. Czasami jesteśmy zmuszeni stać przy piekarniku i modlić się o dobrze wyrośnięte ciasto. Część osób jest jednak wielkimi fanami pieczenia i dla nich posiadanie dobrej jakości foremek czy form i blach jest sprawą niezwykle ważną. I dla tych, którzy szukają pomocy w cukiernictwie, i dla tych, którzy marzą o jeszcze piękniejszych ciastach mamy serię produktów SPINWAR.

Z czego wykonano formy?

Większość produktów z tej serii wykonanych jest z materiału lekkiego, ale trwałego i dobrze odlanego. Mowa o blasze ocynkowanej, która służy do pieczenia, jest odporna na wysokie temperatury oraz bardzo praktyczna, bowiem jej trwałość i odporność na uszkodzenia jest naprawdę wysoka. To sprawia, że wybierając jeden z produktów z kategorii, którą dostrzeżesz powyżej, masz pewność, że nie kupujesz czegoś tylko na raz, ale że będzie służyło Ci dłużej.

Dbałość o stylistykę

Produkty SPINWAR są proste. Nie ma tu wymyślnych wzorów, niepotrzebnych dodatków czy bogatej palety kolorystycznej. Zamiast skupiać się na zbędnych elementach i dekorach, stawia się tu na trwałość, piękny i klasyczny wygląd i prosty projekt. W większości mamy srebrną blachę uformowaną w sposób, jakiego wymaga dane ciasto. Praktyczna strona tych produktów ma tu pierwszeństwo, ale schludny design jest na miejscu i nie sprawia, że elementy te wyglądają ubogo.

Jakie produkty znajdziesz w tej kategorii?

W ramach wyposażenia kuchni z przedmiotami SPINWAR, mamy do czynienia z foremkami i formami do pieczenia. Generalnie w tej serii mamy dwie podkategorie:

W tej drugiej znajdziesz jedną linię patelni ze stali nierdzewnej z czarną rączką, które mają różne wielkości, od siedemnastu centymetrów, po dwadzieścia osiem centymetrów. To proste, bardzo eleganckie, nieco stylizowane patelnie, które świetnie sprawdzą się na każdą okazję. Są jednak także foremki, w tym formy do babek, tortownice, blachy na biszkopt, formy na keks czy do tarty. Różnorodność naszych produktów jest bardzo duża, tym bardziej że znajdziesz tu także formy do pizzy czy tzw. ćwibakówkę. Wybieraj do woli i ciesz się za każdym razem jakością i pięknem.

Kiedy sięgniesz po produkty SPINWAR?

Wystarczy, że pieczesz biszkopt i już wiesz, że SPINWAR przyda Ci się bardzo często. To produkty przede wszystkim dla miłośników pieczenia i cukiernictwa. Można w nich wyczarować cuda, a dobre formy to nie tylko wygląd ciasta, ale i udane pieczenie. Jednak dla tych, którzy pieką sporadycznie to będzie świetna pomoc.

Warto dodać, że produkty z tej kategorii są trwałe. Możesz łatwo utrzymać je w czystości, a część z nich została pokryta specjalną powłoką, by masa nie przywierała podczas pieczenia. Ułatwia to nie tylko przygotowywanie wypieków, ale także czyszczenie i utrzymanie higieny w formach.

Zapraszamy na zakupy!

Zachęcamy do szukania odpowiednich produktów w asortymencie form i foremek. Seria produktów, którą tu prezentujemy, jest wyjątkowa i dokładnie przez nas przetestowana. To dlatego wiemy, że jej jakości zadowoli każdego Klienta.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL