Rigamonti

Widok:
Na stronie:

Klasyczna, włoska robota, czyli doskonałe elementy wyposażenia kuchni przygotowane przez włoskich mistrzów. Seria produktów RIGAMONTI wyróżnia się na tle wszystkich innych, dzięki temu, że przygotowuje się ją z precyzją i dokładnością, której nie da się kupić ani podrobić. Trzeba zwracać uwagę na każdy detal, by elementy, jakie sprzedawane są w tej kategorii, były tak dobre, jak od tej włoskiej firmy.

Wykonanie i precyzja

Kilka produktów, które znajdują się w tej kategorii, to precyzyjna robota. Warto na to zwrócić uwagę, bowiem liczy się nie tylko jakość samego wykonania, ale i materiał. Tutaj mamy różne elementy, które składają się na całość, czyli maszynkę do mięsa ręczną. Są sitka z tworzywa sztucznego, są elementy ze stali nierdzewnej – gdzie to wymagane. W końcu jest i tworzywo sztuczne na zewnątrz, w całej obudowie. Jednak sposób połączenia wszystkich elementów sprawia, że są to produkty praktyczne i trwałe.

Przepiękny design

Jak to zwykle we włoskich firmach bywa, także i przy serii produktów RIGAMONTI mamy do czynienia z czymś przepięknym. Oto bowiem mamy niewielkie, poręczne i nieciężkie maszynki do mielenia z korbką w starym stylu. Taki właśnie styl pozostaje w designie, a więc zaoblenia na rękojeści, okrągłe kształty, łagodne rysy sylwetki oraz precyzja w wykonaniu sitek tak z tworzywa sztucznego, przybierające bardzo różne kształty, jak i ze stali nierdzewnej.

Co dokładnie znajdziesz w tej kategorii?

W ramach serii RIGAMONTI oferujemy maszynki do mielenia mięsa wyposażone w ręczny mechanizm mielenia oraz elementy do tychże maszynek. Są to między innymi:

  • Lejki,

  • Sitka plastikowe,

  • Sitka stalowe,

  • Noże do maszynki,

  • Maszynki ręczne.

W tej linii produktów nie ma wielu, ale bardzo dobrze wykonane. Są tu jednak także tarki wielofunkcyjne, ostrzałki do noży, szatkownice, praski do przygotowywania hamburgerów czy praski do ziemniaków. Wszystko musi być jednak lekkie, łatwe w działaniu i wykonane z tworzywa sztucznego połączonego ze stalą wysokiej klasy. A jeśli szukasz czegoś zupełnie innego, bez tworzywa sztucznego, sprawdź inne produkty do obróbki żywności w jednej z zakładek na stronie głównej naszego sklepu internetowego.

Kiedy użyjesz produktów RIGAMONTI?

Większość z przedmiotów, które oferujemy w ramach tej kategorii, została wykonana do pomocy kuchennej. To wyposażenie tego pomieszczenia i pomoc przy przygotowywaniu jedzenia i obróbce produktów spożywczych. Są one więc praktyczne i używane na co dzień, niezależnie od okazji.

Ich trwałość jest bardzo ważna, a sercem każdej z rzeczy jest stal nierdzewna. To właśnie dzięki niej młynek pracuje przez wiele lat bez żadnych problemów, a tarki i praski się nie niszczą i nie pękają. Warto zwrócić uwagę na doskonałe wykorzystanie połączenia stali i tworzywa sztucznego.

Sprawdzaj, kontroluj i kupuj!

Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem produktów, jaki przygotowaliśmy w ramach linii włoskiej firmy RIGAMONTI. Wybierz jeden z przedmiotów, który doskonale pomoże Ci w Twojej kuchni lub zdecyduj się na inną opcję, sięgając po jedną z zakładek, które znajdziesz na stronie głównej naszego sklepu internetowego. Łap okazje i do zobaczenia przy kasie!

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL