PAW

Widok:
Na stronie:
1 2 3
1 2 3

Dekoracja stołu jest bardzo ważny elementem każdego przyjęcia. Oznacza to, że wybór odpowiednich naczyń czy obrusa jest tak samo ważny. W ramach tej kategorii chcielibyśmy zaprezentować naszym Klientom coś specjalnego – wyjątkowe i często niezauważone, ale bardzo ważne na każdym stole serwetki, które zachwycą Cię swoimi niezwykłymi wzorami. Daj się zaczarować i udekoruj stół, jak lubisz.

Ekologicznie produkowane

Papier jest materiałem bardzo wdzięcznym i w tym przypadku otrzymujesz serwetki doskonałej jakości. Są one jednak wykonane z ekologicznego papieru, który nie tylko nie jest wybielany chlorem, co przyczynia się do zdrowszego środowiska, ale także do ich malowania nie używa się nieekologicznych farb, to znaczy są to farby z kategorii wodorozcieńczalnych, dobrych dla środowiska. To bardzo ważny aspekt przygotowania serwetek sprzedawanych w tej serii produktów.

Przepiękne wzory

O tym, co możesz znaleźć na obrazach serwetek można rozmawiać wieloma godzinami. Zaoferowaliśmy bardzo szeroką gamę produktów, między innymi w jednolitych kolorach, w neutralne wzory kwiatowe czy specjalistyczne, kolorowe postaci z bajek czy bajkowe stwory. To wszystko po to, by nie tylko zachwycać wyglądem, ale także lepiej dopasować się do różnych okoliczności, np. do urodzin dziecka czy ważnych uroczystości rodzinnych. Serwetki PAW to klasa sama w sobie.

Jakie produkty znajdziesz w ramach tej kategorii?

Firma PAW produkuje dekoracje stołowe, a przede wszystkim serwetki, które służą nie tylko po to, by ubarwić stół i sprawić, że będzie on wydawał się piękniejszy, ale także do wycierania buzi czy rąk podczas jedzenia. Są to zatem przedmioty praktyczne i estetyczne zarazem. W ramach tej kategorii oferujemy między innymi:

  • Serwetki jednokolorowe, jednolite;

  • Serwetki z motywem, różne wzory;

  • Serwetki na specjalne okazje, np. urodzinowe.

Ale to tylko część podkategorii, jakie można wymienić w tej serii produktów. Tak naprawdę serwetek jest bardzo wiele i każdy z pewnością wybierze dla siebie coś specjalnego. Jedna paczka oferowana w serii produktów PAW zawiera 20 sztuk trzywarstwowych chusteczek o wymiarach 33 x 33 cm.

Do czego użyjesz serwetek PAW?

Produkty z tej kategorii będą łatwe do użycia podczas uroczystych kolacji, obiadów przy rodzinnych uroczystościach, wieczerzy wigilijnej czy śniadaniu wielkanocnym. To także wyposażenie szczególnych okazji, takich jak urodziny dziecka czy komunia święta. Tak naprawdę można ich jednak używać i w normalne, codzienne posiłki, i podczas odświętnych momentów.

Warto zwrócić uwagę, że serwetki te są trzywarstwowe, co sprawia, że ich zdolności pochłaniające i ścierające są dużo większe. To serwetki wykonane z dobrej jakości papieru, który jest chłonny, elastyczny i praktyczny.

Sprawdź sama!

Przyjrzyj się wszystkim wzorom serwetek i sprawdź, które z nich Ci się podobają, ale także, które przydadzą Ci się do przygotowywania świąt i na inne, wyjątkowe okazje. Jednak jeśli szukasz czegoś, czego nie znalazłaś akurat w tej kategorii, koniecznie sprawdź inne z naszego sklepu. Zapraszamy!

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL