MASAHIRO

Widok:
Na stronie:
1 2 3
1 2 3

Japońska precyzja w kuchni bardzo często się przydaje. Nie inaczej jest w tej kategorii, gdzie znajdziesz produkty bardzo wyjątkowe. Specjalnie sprowadzane, wyprodukowane przez japońską firmę MASAHIRO noże to komplet narzędzi, które sprawią, że Twoja kuchnia już nigdy nie będzie taka sama. Wyjątkowa technologia sprawia, że noże są ekstremalnie ostre i bardzo przydatne w każdej kuchennej czynności.

Perfekcyjny materiał

Większość noży proponowanych w tej kategorii, to produkty bardzo ostre, a zawdzięczają to doskonałemu materiałowi, z jakiego zostały wykonane. Mamy tu przede wszystkim – poza różnymi rękojeściami czy specjalnymi kamieniami japońskimi do ostrzenia – noże ze stali nierdzewnej, ale niezwykłej kategorii. To stal wysokowęglowa, wanadowo-molibdenowa, co sprawia, że produkty z niej wykonane są ekstremalnie wytrzymałe i doskonale ostre.

Japoński design czyni wyjątkowym

Od wieków w Kraju Kwitnącej Wiśni mocno stawia się na przepiękne wykonanie oraz nowoczesne projekty. Takie są także te noże i kamienie do ostrzenia od firmy MASAHIRO. Zostały zaprojektowane nie tylko po to, by ergonomicznie poprawiać sposób pracy w kuchni, ale także, by wyglądać wyjątkowo. To połączenie funkcjonalności z pięknem wyglądu. Mamy tu nie tylko stal na rękojeści, specjalnie żłobioną, ale także różne rodzaje wysokogatunkowego drewna. Wszystko po to, by jakość szła w parze z funkcjonalnością.

Jakie noże znajdziesz w kategorii powyżej?

W ramach tej serii produktów firmy MASAHIRO oferujemy przede wszystkim noże, które służą do różnych rzeczy. Pojawiają się tu nie tylko noże uniwersalne, kuchenne, ale także noże do chleba, noże do obierania warzyw czy owoców, do filetowania ryb czy tasaki. To jednak nie tylko różne serie wielu doskonałych noży, ale także dodatki do nich, takie jak:

  • Ostrzałki ręczne,

  • Specjalistyczne kamienie do ostrzenia noży,

  • Przyrządy do wyrównywania kamienia do ostrzenia.

Wśród wielu noży, możesz zauważyć nie tylko różnicę w wykonaniu rękojeści, ale także przeznaczeniu poszczególnych serii oraz ich krojowi. Wszystko po to, byś mógł wybrać pomiędzy tym, co najlepiej leży ci w dłoni, a tym, do czego chcesz używać danego egzemplarza. To japońska precyzja, z którą nic nie może się równać.

Kiedy potrzebujesz noży MASAHIRO?

Jest to kategoria, w której znajdziesz wiele noży. Nie zawsze będą Ci one potrzebne, jednak warto wiedzieć, jak posługiwać się np. nożem do filetowania ryby, jak obsługiwać specjalistyczne japońskie noże BESSEN czy modele z serii YANAGIBA, które różnią się od klasycznych, uniwersalnych noży. Warto pamiętać, że takie noże mogą być doskonałym pomysłem na prezent.

Co ważne, zwróć także uwagę na to, jak posługiwać się nożami po krojeniu. Nie myj ich w zmywarce, czyść letnią wodą i mydłem. Pamiętaj, by je dobrze osuszyć po użyciu. Zadbaj o to, by przez wiele tygodni były niezwykle ostre, a samo ostrze nie szczerbiło się niepotrzebnie.

Odkryj doskonałe produkty!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, jaką przygotowaliśmy w ramach tej kategorii. Zwróć uwagę na różnorodność noży oraz ich przeznaczenie, a także ciesz się szerokim wyborem różnych modeli. Jeśli jednak nie znalazłaś nic dla siebie, zajrzyj do innych kategorii w naszym sklepie i kupuj wyposażenie kuchni, jakie Ci będzie przydatne!

Masahiro to japońska rodzinna firma, która od niemal 90 lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości noży kuchennych. Opracowana przez nią stal nierdzewna MBS-26 jest dziś w czołówce najlepszych materiałów tego typu na świecie. Japońska filozofia produkcji i precyzja są gwarancją najwyższej jakości. Noże Masahiro są produkowane z dbałością o każdy najmniejszy detal. Dzięki temu są niezwykle ostre, idealnie wyważone oraz doskonale leżą w dłoni. Marka udostępnia szeroką gamę noży różnych długości, m.in: noże uniwersalne, do filetowania, trybowania, porcjowania, tasaki a także noże szefa kuchni. Dostępne zarówno w zestawach jak i oddzielnie. W Masahiro nie zapomniano również o osobach leworęcznych, na których czekają noże ze specjalnie dostosowanymi uchwytami. Masahiro to nie tylko noże, ale także filozofia ich użytkowania. O noże należy bowiem odpowiednio dbać, aby zawsze cieszyły swoją jakością. Z tego względu marka oferuje także dodatkowe akcesoria, takie jak profesjonalne kamienie do ostrzenia, przyrządy do jego wyrównywania oraz ceramiczne ostrzałki.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL