Ceramika Manufaktura Chodzieska - Bogata kolekcja ceramicznych naczyń do każdej jadalni

Widok:
Na stronie:
1 2 3
1 2 3

Wyjątkowa, zdobiona porcelana jest doskonałym anturażem dla wykwintnych dań podczas uroczystych kolacji. Szukając producenta, który dostarczy zastawę na tego rodzaju wydarzenia, trzeba mieć z tyłu głowy fakt, że musi to być producent wyjątkowy. Przede wszystkim firma rzetelna, z wieloletnim doświadczeniem oraz niebanalnymi pomysłami. W taki sposób postanowiliśmy oddać Ci do użytku produkty z MANUFAKTURY CHODZIESKIEJ.

Porcelana najwyższej klasy

Ciągłe kontrole potwierdzają, że porcelana z manufaktury jest wyjątkowa. Idealne proporcje glinki kaolinowej, kwarcu oraz skalenia, a także kwestia właściwego wypalania w piecu pozwala stwierdzić, że porcelana ta jest czymś niezwykłym – trwałym, odpornym na uszkodzenia mechaniczne i trudno się tłukącym produktem, z którego powstają najpiękniejsze naczynia. Odkryj piękno i jakość płynącą z tego nietypowego materiału.

Przepiękne zdobienia

Design w przypadku MANUFAKTURY CHODZIESKIEJ nie jest sprawą drugorzędną. Każdy element to wielka, tytaniczna praca, która doprowadziła do perfekcji niemalże wszystkie naczynia – talerze, dzbanki, filiżanki i inne. Mamy tu beżowy, bielony kolor, na którym lepiej widać różne, bogate zdobienia w postaci frezów, dekorów, dodawanych esów-floresów i wielu innych elementów, które sprawiają, że jest to najlepszy pomysł na wykwintny obiad.

Czego spodziewać się w asortymencie tej kategorii?

Sztuki, bowiem klasyczna okrągła i półokrągła forma niesie za sobą pewność, że przypadnie do gustu każdemu i lepiej wyeksponuje pojawiające się na powierzchni naczyń jedzenie. W MANUFAKTURZE CHODZIESKIEJ znajdziesz między innymi naczynia do serwowania, takie jak:

Tak samo jest zresztą wśród kubków i filiżanek, które są tu bardzo różne i bardzo eleganckie za każdym razem oraz serwetników. Znajdą się także serwisy z tej fabryki, zarówno samodzielne – obiadowe czy kawowe – jak i w tandemie – kawowo-obiadowe. Znajdą się tam nie tylko talerze deserowe, obiadowe i głębokie do zupy, ale także filiżanki, spodki, dzbanki czy dzbanuszki do mleczka do kawy. Wszystko, by elegancji stało się zadość.

Dlaczego potrzebujesz serwisu z MANUFAKTURY CHODZIESKIEJ?

Wszystkie produkty z tej kategorii są wykonane z trwałej porcelany, którą można myć w zmywarce. To wygodne rozwiązanie, które umożliwia zachowanie higienicznej czystości. Produkty z tej serii mogą być także używane w kuchence mikrofalowej, co sprawia, że ich używanie jest nie tylko przyjemne, ale i wygodne. Dlatego warto pomyśleć o eleganckim prezencie dla najbliższych.

Naczynia z MANUFAKTURY CHODZIESKIEJ wykorzystasz podczas wyjątkowych okazji. To nie tylko święta Bożego Narodzenia czy Wielkiej Nocy, ale także sylwester w gronie przyjaciół, jubileuszowe urodziny czy komunia dziecka. Jednak można także korzystać ze zdobionych talerzy czy filiżanek na co dzień, przy zwykłych posiłkach.

Zajrzyj do nas!

Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem, jaki zgromadziliśmy w ramach tej kategorii. Pozwoli Ci to na dopasowanie odpowiednich produktów z porcelany zdobionej do Twoich potrzeb. Pamiętaj, w naszym sklepie wybierasz tylko to, co najlepsze!

Manufaktura Chodzieska jest jedną z nielicznych fabryk ceramiki stołowej w Polsce. Dzięki doskonalonej przez lata technologii, jak również wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom wyroby o najwyższych walorach jakościowych i estetycznych. Niezależny proces produkcyjny, jakim dysponujemy, umożliwia pełną kontrolę poszczególnych jego etapów, już od momentu przygotowania masy, z której wyroby powstają. Projektujemy dla tych osób, które lubią zaskakiwać i w tym celu poszukują niekonwencjonalnych rozwiązań. Stworzyliśmy propozycje zarówno dla miłośników klasyki, jak i nowoczesnego minimalizmu. Przywiązujemy dużą wagę również do praktycznej strony wyrobów i nie zapominamy o ich codziennym przeznaczeniu. Dzięki zastosowaniu techniki podszkliwnej, ręcznie malowane, ekologiczne dekoracje są trwałe i niezmywalne.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL