Luminarc Harena

Widok:
Na stronie:

Francuska firma Luminarc od wielu lat dostarcza do naszych domów doskonałe, szklane naczynia, w tym różnorodne talerze czy miski. To jedna z najbardziej znanych marek, które odpowiadają za jakość i styl naszych jadalni i kuchni. Dlatego warto, byś zerknęła na całą gamę produktów, które przygotowaliśmy dla Ciebie w linii LUMINARC HARENA.

Wysokiej klasy materiał

Talerze i inne elementy wyposażenia kuchni i jadalni, jakie znajdziesz w ramach tej kategorii, zostały wykonane z wysokiej klasy szkła hartowanego. To sprawia, że wszystkie produkty są trwalsze, kilkukrotnie bardziej odporne na tłuczenie oraz wytrzymałe przy uszkodzeniach mechanicznych. Dzięki temu seria LUMINARC HARENA może dużo dłużej służyć Ci i być centralnym punktem każdego posiłku przez wiele lat.

Siła designu

Warto zwrócić uwagę na to, jak zaprojektowane zostały produkty z tej kategorii. Proponujemy tu Ci serię naczyń niebanalnych, ale ujętych w projekcie o klasycznym kształcie. Talerze są okrągłe, nie ma tu ostrych rysów. Brakuje także dekoracji kolorystycznych, ale za to pojawiają się wzorki na bokach naczyń – typowe, okrągłe frezy. Naczynia są białe bądź czarne, nieprzezroczyste. Nietypowy design widać w modelu głębokim do zupy, który rozchodzi się od podstawy niczym kielich. To bardzo artystyczny motyw.

Jakie produkty znajdziesz w tej kategorii?

Nasz asortyment w serii LUMINARC HARENA składa się przede wszystkim z talerzy głębokich do zupy, talerzy deserowych oraz talerzy obiadowych. Możesz kupić część z nich na sztuki lub skupić się na całych kompletach. Wśród serwisów znajdziemy tylko te obiadowe. W ich skład wchodzą:

  • Talerze obiadowe o szerokości 27 centymetrów,

  • Talerze deserowe o szerokości 19 centymetrów,

  • Talerze głębokie do zupy o szerokości 23,5 centymetrów.

Warto podkreślić, że w całej gamie produktów z tej serii znajdziesz także miski i salaterki oraz inne elementy wyposażenia kuchni. To sprawia, że HARENA to linia podstawowych, najbardziej klasycznych elementów, po które sięgasz w pierwszej kolejności. Jeśli chcesz znaleźć więcej elementów na stół w jadalni, wybierz właściwą zakładkę na stronie głównej naszego sklepu internetowego.

Kiedy skorzystasz z naczyń Luminarc?

Wystarczy zaobserwować jak proste, ale i niezwykłe są szklane talerze LUMINARC HARENA, by nie mieć wątpliwości, że jest to uniwersalna seria. Naczynia możesz używać na co dzień i zwykle tak właśnie się dzieje. Wyjątkiem są wizyty przyjaciół czy sylwestrowa lub urodzinowa zabawa. To także świetny pomysł na oryginalny i nienazbyt odważny prezent na ślub czy pod choinkę.

Warto także zauważyć, że szkło, z którego wykonano naczynia, jest gładkie, nie ma silnie porowatej struktury, co sprawia, że łatwiej jest utrzymać talerze i miski w czystości. Szkło jest także odporne, więc można je myć w zmywarce oraz używać w mikrofali. Nie ma także problemu z niskimi i wysokimi temperaturami.

Nie czekaj, wybieraj!

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą produktów wykonanych ze szkła przez firmę Luminarc, nie tylko do tej kategorii. Warto, byś sprawdziła cały asortyment i zdecydowała, który z produktów podoba Ci się najbardziej. Możesz także szukać rozwiązań w innych kategoriach naszego sklepu, by skompletować szkło na każdą okazję.

Linia Harena to pełna uroku propozycja od marki Luminarc, zajmującej się produkcją nakryć stołowych od ponad 70 lat. Motywem przewodnim zastawy jest połączenie fikuśnych akcentów z wyrafinowaną bielą porcelany. Zdobienia w kształcie kręgów mają przypominać arenę, na której każde danie prezentuje się w przykuwający uwagę i smakowity sposób. To nieprzeciętne i wytrzymałe komplety obiadowe. Zastawa stołowa Luminarc Harena została wykonana z wysokiej jakości szkła hartowanego. Dzięki procesowi produkcji opartemu na precyzyjnej obróbce termicznej, naczynia charakteryzują się czystą bielą oraz wysoką odpornością na obtłuczenia. Komplet obiadowy Harena to m.in. talerze, salaterki, miseczka do ryżu oraz transparentne szklanki do napojów. Każdy element zestawu nadaje się do mycia w zmywarce oraz może być używany do przygotowywania potraw w kuchence mikrofalowej. Oryginalne, ale proste i nowoczesne kształty doskonale sprawdzą się w niemal każdych okolicznościach, przemycając na stół nutkę finezji.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL