• DODATKOWE FILTRY
  • Cena
    -

Hel-Porcelanowa zastawa gastronomiczna Lubiana, najtańsze naczynia porcelanowe

Widok:
Na stronie:
1 2
1 2

Siła designerskich rozwiązań tkwi w prostocie, dlatego kolekcja naczyń porcelanowych Hel to synonim klasycznych kształtów, które odznaczają się uniwersalnym charakterem doskonale komponującym się z każdą aranżacją i każdym wnętrzem. To dlatego elementy niezbędne do nakrycia stołu z kolekcji Hel tak często wybierane są do sal hotelowych i restauracyjnych. Jadalnia domowa również zyskuje nieco więcej elegancji, kiedy na stole znajdą się filiżanki, imbryk, cukiernica i mlecznik z tej serii.

Prostota nie wyklucza stylowego piękna
    Projektowanie kolekcji Hel opierało się na dwóch założeniach – dostarczeniu Klientowi naczyń porcelanowych estetycznych i jednocześnie trwałych. Uniwersalne piękno ma w sobie coś wyjątkowego, co sprawia, że nie dominuje aranżacji stołu, ale subtelnie ją podkreśla. Wysokiej jakości porcelana o śnieżnobiałym kolorze zapewnia niezwykłe walory estetyczne i sprawia, że spożywanie posiłku nabiera wyjątkowego, bardziej odświętnego charakteru. To, czy kolekcja Hel może się pochwalić, to kształty pełne finezji i lekkości, które jednocześnie są ergonomiczne i wygodne.

Hel – kolekcja, która odnajdzie się w każdej sytuacji
    Porcelanowe bulionówki, sosjerki, spodki, kubki barowe i salaterki stanowią doskonałą podstawę aranżacji stołu w restauracji pięciogwiazdkowego hotelu, małej pizzerii czy domowej jadalni. Uniwersalny styl, odporność na zarysowania, a także możliwość mycia w zmywarce i używania w mikrofali sprawiają, że naczynia porcelanowe Hel sprawdzają się w każdym wnętrzu. Zapewnia to nie tylko klasyczna estetyka, ale przede wszystkim trwałość, która bez względu na częstotliwość użytkowania sprawia, że naczynia odznaczają się niezmiennymi walorami.

Standardy z tradycją, produkcja z innowacyjnością
    Kolekcja Hel stworzona przez znanego i cenionego producenta Lubiana odznacza się nie tylko unikatowym pięknem, ale przede wszystkim solidnością. Firma dostarcza porcelanę od 1969 roku, zachowując przy tym niezmiennie wysokie standardy, ale uzupełniając działalność o współczesne możliwości. Dzięki temu naczynia porcelanowe kolekcji Hel i innych powstają z połączenia najlepszych materiałów i nowoczesnych urządzeń.

Typowy, tradycyjny fason gastronomiczny o najbardziej rozbudowanej strukturze asortymentowej. Uznany i ceniony przez większość placówek hotelowo-gastronomicznych w kraju. 72 asortymenty, w tym filiżanki o zróżnicowanych pojemnościach, talerze i półmiski o dużych poszukiwanych rozmiarach.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL