Porcelana Krzysztof Daphne - Ponadczasowa porcelana obiadowa sygnowana marką Kristoff

Widok:
Na stronie:

Firma Krzysztof produkcją porcelany zajmuje się już od wielu lat, co sprawia, że jej produkty pojawiają się w polskich domach coraz częściej. To jakość, styl i dobra cena, które w połączeniu dają ulubione naczynia stołowe Polaków. Sprawdź także linię produktów oferowaną w tej kategorii, a więc KRZYSZTOF DAPHNE, i przekonaj się, że biel może być piękna.

Z czego przygotowuje się naczynia firmy Krzysztof?

Wykonanie przedmiotów dostępnych w ramach tej kategorii nie należy do najprostszych. Trzeba przygotować idealnie wyważoną mieszankę kwarcu, skalenia i glinki kaolinowej. Dzięki temu powstaje porcelana łatwa w formowaniu i wypalaniu w piecu o temperaturze przynajmniej 1280 stopni Celsjusza. Powstaje materiał szkliwiony, trwały, odporny na uszkodzenia mechaniczne i trudny do potłuczenia. To znak firmowy serii KRZYSZTOF DAPHNE.

Jak zdobione są komplety naczyń?

Design serii, którą znajdziesz powyżej, jest bardzo uniwersalny. Przede wszystkim są to produkty białe, naturalne i szkliwione, a więc połyskujące. Po drugie forma jest klasyczna, prosta, sprawdzona – okrągła – ale charakterystyczny frez na bokach naczyń sprawia, że rant często układa się w nieregularną falbanę. To właśnie on wyróżnia tę serię, bowiem nie ma na niej innych kolorów, dekorów czy nietypowej sylwetki.

Co znajdziesz wśród produktów?

Ta linia produktów opiera się głównie na serwisach i kompletach naczyń. Znajdują się tu:

Nie sprzedajemy jednak tylko zestawów, bowiem mamy tu także zastawę na sztuki. Jeśli czegoś z serii Ci zabraknie, zawsze możesz łatwo dokupić odpowiednie elementy lub po prostu wybrać je, bo Ci się spodobały.

Naczynia do serwowania to przede wszystkim półmiski czy salaterki, ale także wazy, dzbanki, sosjerki, a nawet podgrzewacz przygotowany na małą świeczkę. Wszystkie produkty są jednak funkcjonalne i bardzo ładnie przygotowane. Warto zwrócić uwagę na serię KRZYSZTOF DAPHNE.

Kiedy i gdzie potrzebne są produkty porcelanowe?

Głównym miejscem, w którym postawisz przedmioty kupione powyżej, jest jadalnia. Pojawią się także w kuchni. Biel sprawia, że raczej przygotowane są na wyjątkowe okazje, np. na świąteczną kolację wigilijną czy wielkanocne śniadanie, ale możesz korzystać z nich podczas przyjścia znajomych czy po prostu, na co dzień. To także pomysł na prezent z okazji kupna mieszkania czy przy ślubie.

Wielką zaletą wszystkich porcelanowych produktów firmy Krzysztof jest możliwość mycia ich w zmywarce. To wygodne i komfortowe rozwiązanie sprawia, że łatwo jest Ci zachować higieniczną czystość. Naczynia nadają się także do podgrzewania w kuchence mikrofalowej.

Nie czekaj, wybieraj!

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą produktów wykonanych z porcelany przez firmę Krzysztof. Warto, byś odwiedziła cały asortyment i zdecydowała, które z produktów Ci się podobają, a które nie. Możesz także szukać w innych kategoriach naszego sklepu, by skompletować całe wyposażenie domu, jakie tylko sobie wymarzysz. Zachęcamy do poszukiwań!

Osobliwy klasyczny wzór z delikatnym falistym reliefem. Ręczne wykończenie płynnym złotem cieszy się sporym uznaniem szczególnie na rynku krajowym.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL