Nietuzinkowe zestawy szkła na prezent - zestawy do whisky, komplety galanterii szklanych

Widok:
Na stronie:

Krośnieńskie szkło należy do najlepszych i najbardziej wyjątkowych produktów, jakie można dostać na polskim rynku. To renoma, lata obecności na rynku oraz pomysły wciąż otwarte, nowoczesne i klasyczne. Nie da się ukryć, że wybierając jakikolwiek produkt tej marki, decydujesz się na jakość, piękno i podkreślenie aranżacji stołu w jadalni czy kuchni. Dlatego zestawy szkła z serii KROSNO SETS mogą Ci się spodobać.

Praktyczne wykorzystanie piasku

Wiele osób wie, że piasek kwarcowy to podstawowy budulec szkła, ale niewiele zdaje sobie sprawę, że jest ono niestabilne chemicznie, a więc od fabryki je wytłaczającej zależy bardzo wiele. Odpowiednie proporcje, jakie znajdziesz we wszystkich produktach, jakie tu oferujemy, są odpowiedzią na potrzeby Klientów, którzy chcą szkła delikatnego, lekkiego, przyjemnego w dotyku, ale i trwałego oraz funkcjonalnego. Takie są zestawy od firmy Krosno.

Różnorodny design

Nie da się ogólnie scharakteryzować naczyń z tej kategorii, bowiem występują w tak różnych zestawach, że trudno byłoby coś więcej o nich powiedzieć. Z pewnością warto podkreślić staranność wykonania oraz przezroczystość szkła, które najczęściej nie jest zdobione, nie posiada dekoru, a swoją unikatowość zdobywa poprzez kształt i jakość samego materiału. Dzięki temu, że produkty te są sprzedawane razem, możesz mieć pewność, że są spójne wewnątrz każdego kompletu.

Jakie są zestawy dostępne w naszym sklepie?

Większość z tych produktów została zaprojektowana z myślą o funkcjonowaniu w zestawach właśnie, co sprawia, że są doskonałe. Jakie rodzaje kompletów możesz tu znaleźć?

  • Karafka ze szklankami do napojów;

  • Dzbanek i szklanki do napojów;

  • Szklanki, literatki, kieliszki;

  • Kieliszki, szklanki, kufle.

W poszczególnych zestawach możesz znaleźć karafki do wina, do wody, do likieru wraz z odpowiadającymi im kieliszkami czy szklankami, ale także liczne szklanki, które można wykorzystywać na co dzień. Najbardziej złożone zestawy mają nie tylko drobne szklanki do wódki i normalne szklanki do napojów czy drinków, ale także kieliszki do odpowiednich trunków czy kufle do piwa. Nie da się ukryć, że KROSNO SETS to propozycja kompleksowego wyposażenia Twojej kuchni i jadalni.

Kiedy skorzystasz z zestawów Krosno?

Są to produkty różne, dlatego można wybrać takie, które przydadzą się tylko na wyjątkowe okazje takie jak komunia, sylwester czy święta Bożego Narodzenia, ale także takie, z których cała rodzina będzie korzystała na co dzień. Tutaj nie ma reguły. Są także zestawy zawierające element na każdy moment dnia i każdą ewentualność.

Takie szklane zestawy od znanej firmy są dobrym pomysłem na stylowy prezent na ważną i mniej ważną uroczystość. Zarówno na ślubie, jak i przy parapetówce sprawdzą się znakomicie, tym bardziej, że można je myć w zmywarce, a to wielki plus i duże ułatwienie.

Wybierz coś dla siebie!

Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie internetowym. Seria, którą tu prezentujemy może skrywać przed Tobą wiele, dlatego jak najszybciej sprawdź, co się w niej znajduje. Pamiętaj jednak, że u nas znajdziesz nie tylko szklane naczynia, ale także zastawy stołowe, zestawy sztućców czy porcelanę, a więc możesz także sprawdzić wszystkie inne kategorie znajdujące się na stronie głównej.

Elegancki i praktyczny zestaw szkła KROSNO składa się z odpowiednio dobranych kieliszków, szklanek i karafek tak aby stanowiły pełną zastawę stołową. Zestaw pięknie prezentuje się na stole podczas uroczystego przyjęcia. Ze względu na swoją użyteczność idealnie sprawdzi się jako prezent ślubny.

 

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL