Wyjątkowe naczynia szklane marki Krosno - Kolekcja szklanek i kieliszków Splendour

Widok:
Na stronie:

Szkło jest materiałem wyjątkowym, bowiem można z niego przygotować niezwykłe dzieła sztuki. Takie produkty znajdziesz w serii Premium znanej firmy Krosno, gdy będziesz poszukiwała niezwykłych naczyń z tego szlachetnego tworzywa. Zajrzyj do kategorii, którą prezentujemy powyżej, by mieć pewność, że nic nie ujdzie Twojej uwadze.

Dbałość o doskonałe materiały

Chcemy mieć pewność, że wszystkie produkty, które oferujemy w naszym sklepie internetowym, są dobrej jakości i wytwarzane z doskonałych materiałów. Dlatego współpracujemy tylko z renomowanymi firmami, takimi jak Krosno, które tworzy szklane przedmioty w oparciu o najnowsze technologie, ale z kruszców, które spełniają wszystkie wymogi. Dzięki temu seria KROSNO PREMIUM SPLENDOUR jest jedną z najbardziej niezwykłych w całym asortymencie.

Seria niezwykłych produktów

Warto podkreślić, że wszystkie naczynia z tej kategorii są wyjątkowe, unikatowe i nietuzinkowe także pod względem designu. Projekt zakładała stworzenie czegoś niepowtarzalnego, między innymi poprzez uformowanie nietypowej sylwetki rozszerzającej się i zwężającej oraz poprzez lekkie przydymienie, zmatowienie szkła u góry wielu kieliszków. Pojawia się tam także logo firmy. Nóżki są za to proste, bez zdobień i dodatkowych elementów. Taka kompozycja to prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Jakie produkty znajdziesz w serii PREMIUM SPLENDOUR?

Cały asortyment produktów szklanych z krośnieńskich hut jest wyjątkowy. Ale ta seria wyróżnia się nawet na jego tle. Mamy tu do czynienia z różnymi kieliszkami, karafkami, dzbankami i paterami, które są wyjątkowe pod każdym względem. W tej kategorii znajdziesz:

Wśród kieliszków możesz wyróżnić te do wina czerwonego czy białego, ale także do szampana czy wina musującego i likieru. Są także szklanki do napojów w bardzo różnych pojemnościach, między innymi 400 ml oraz 480 ml. Pojawiają się finezyjnie wykończone na dole kufle do piwa czy też pękata karafka do wina czerwonego. Jest z czego wybierać.

Kiedy potrzebujesz produktów z tej kategorii?

Zwykle używanie szklanych przedmiotów może być dobrym pomysłem na co dzień i od święta. Mimo że wiele z produktów z serii KROSNO PREMIUM SPLENDOUR jest eleganckich i subtelnych, mogą także pojawić się w Twojej kuchni na co dzień. Mowa oczywiście o salaterkach czy szklankach do napojów. Ale podczas uroczystych kolacji większość z przedmiotów spełni swoją rolę doskonale.

Mogą być także pomysłem na prezent, i to prezent nie tylko piękny i elegancki, ale i praktyczny, bowiem ich właściwości pozwalają myć je w zmywarce. To pokazuje, jak wiele starań dołożyła firma Krosno, by przygotować produkty niebędące „premium” tylko z nazwy.

Sprawdzaj samodzielnie

Wiele z naszych produktów możesz dokładnie obejrzeć powyżej. Dzięki temu dowiesz się, czy ich potrzebujesz oraz czy Ci się podobają. Wybierz je na co dzień lub na inne, wyjątkowe okazje. Jednak jeśli szukasz czegoś, czego tu nie znalazłaś, koniecznie sprawdź inne z naszego sklepu. Do zobaczenia!

Linia Splendour składa się z 15 specjalnie wyselekcjonowanych produktóe, które zachwycają formą, kształtem i jakością od wielu lat. Wszystkie wyroby posiadają idealne proporcje oraz delikatne wykończenia brzegów. Kolekcja Prestige skierowana jest do wymagających osób ceniących przemyślane wzornictwo oraz perfekcyjną jakość wykonania.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL