Krosno Premium Legend

Widok:
Na stronie:

Idealnie przygotowane szkło to podstawa wykonania niezwykłych produktów. Takie możesz obserwować w tej serii KROSNO PREMIUM LEGEND, gdzie niebanalny design spotyka się z wyjątkowym kunsztem wykonania. Przeprowadzamy kontrole jakości naszych produktów, by wiedzieć, co jest godne polecenia. Takie produkty znajdziesz powyżej. Sięgnij po nie!

Dlaczego szkło?

Proces produkcji tego rodzaju naczyń jest bardzo skomplikowany. To właśnie między innymi dzięki temu powstają tanie, szklane elementy wyposażenia domu oraz wyjątkowe, drogie i zjawiskowe naczynia. Szkło jest niewdzięczne, potrzebuje doskonałego składu chemicznego, by móc być trwałe, dobrze służyć przez długi czas i zachować blask i jakość przez wiele lat. Dlatego warto wybierać sprawdzone rozwiązania, które znajdziesz powyżej.

Prostota designu Krosno

W serii PREMIUM LEGEND mamy do czynienia z powrotem do korzeni. To linia produktów smukłych, lekkich, delikatnych, ale klasycznie uformowanych, niestylizowanych i dobrych. Są przezroczyste, raczej nie posiadają dodatkowych zdobień, może czasami pojawi się logo producenta, ale ze smakiem wkomponowane w wygląd całego naczynia. Generalnie styl kategorii, którą prezentujemy powyżej, jest niewymuszony i prosty, co sprawia, że zdobył wielu fanów.

Karafki, patery, szklanki i inne

Asortyment w tym przypadku jest bardzo szeroki. Warto docenić tu różnorodność, bowiem nie da się ukryć, że wszystkie produkty, które tu znajdziesz, mogą Ci się przydać w wielu różnych sytuacjach. Są tu między innymi:

Wśród nich najczęściej wymieniane są szklanki, które obowiązkowo muszą mieć grube dno. Jest ono niezwykle ważne w tym przypadku i często stanowi najważniejszy element dekoracyjny, stylistyczny. Mają różne pojemności – 300 ml, 250 ml czy 40 ml w przypadku szklanek do wódki.

Jednocześnie w ramach tej kategorii warto zapoznać się z karafkami, które mają naprawdę różne kształty i mogą być do różnych trunków. Znajdziesz tu pękatą karafkę do likieru, kwadratową, klasyczną, uniwersalną oraz okrągłą do wódki. Seria KROSNO PREMIUM LEGEND proponuje wiele więcej.

Kiedy użyjesz produktów z serii LEGEND?

Zwykle większość ze szklanek trafi do kuchni, gdzie spokojnie możesz ich używać na co dzień. Nie oznacza to, że nie sprawdzą się jako dodatek do ważnych uroczystości, bowiem na stole będą wyglądały doskonale. Zwłaszcza w otoczeniu pater, karafek i wazonów z kwiatami, które również są sprzedawane w tej ofercie.

Każdy z produktów jest ciekawym pomysłem na prezent, ale nie tylko ze względu na to, że jest wysokiej klasy, ale także dlatego, że można go myć w zmywarce, co jest i łatwe, i praktyczne i sprawia, że używanie serii PREMIUM LEGEND od firmy Krosno jest dużo wygodniejsze.

Odkryj to, co doskonałe!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która czeka na Ciebie powyżej. To szklane cuda przeznaczone dla każdego, kto ceni sobie jakość i klasyczny design. Zwróć uwagę na różnorodność produktów oraz ich przeznaczenie, a jeśli tu czegoś nie znalazłeś, sprawdź także inne kategorie z naszego sklepu i wybieraj to, co najbardziej lubisz.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL