PREMIUM ELITE - Szkło dla osób nie lubiących kompromisów

Widok:
Na stronie:

Szkło powstaje z połączenia piasku kwarcowego z domieszkami różnych związków. Jego podgrzanie do 1200 stopni Celsjusza sprawia, że można je formować na wiele sposobów. Trzeba jednak umieć i wiedzieć, jak wykonać coś, co zachwyci nie tylko osoby kupujące dane kieliszki czy szklanki, ale także gości, którzy tymi produktami będą raczeni. Tak powstała seria KROSNO PREMIUM ELITE.

Doskonałe materiały i wspaniały efekt

Najpierw należałoby się zastanowić, jak doskonale wykorzystano tu skład chemiczny szkła, by stworzyć coś finezyjnego, lekkiego i przyjemnego w dotyku, a nie tak cienkiego, jak w wielu przypadkach linii KROSNO PREMIUM. Odpowiedź jest dość prosta. Chodzi o jakość materiałów, które są regularnie sprawdzane i wybierane zawsze pod takim kątem, by dawać jak najlepsze efekty w procesie produkcyjnym. Widać to także w tym projekcie.

Unikatowy wygląd

Wiele szklanek i kieliszków na rynku ma podobny kształt łezki, jednak tylko tutaj jest to łezka tak opływowa i kunsztowna, a przy tym praktyczna. Łezka jest ucięta od góry, ale ma grubą podstawę. To sprawia, że jest wygodna w korzystaniu z niej. Nie ma tu dekorów czy deseni, każda szklanka czy kieliszek są gładkie i przezroczyste, ale szkło jest nietypowe. Nóżki w niektórych modelach nie są bogato rzeźbione, ale są formowane w sposób kunsztowny.

Czego spodziewać się w asortymencie tej kategorii?

Szukając niepowtarzalnych szklanych naczyń, warto być nie spoczęła na tej kategorii, ale poszukała także innych inspiracji na naszej stronie internetowej. Jednak w tym przypadku dostaniesz wyjątkowe zestawy produktów. Są tu:

To bogata kategoria, w której możesz znaleźć nie tylko szklanki do zwykłych napojów, szklanki do whisky czy kieliszki do martini, ale także dzbanki w różnych pojemnościach, bole z łyżką, kufle do piwa czy patery z nakryciami do serwowania potraw i ciast. Dzięki temu możesz odkryć cały szeroki asortyment produktów z krośnieńskiej huty szkła i przekonać się, że w linii KROSNO PREMIUM ELITE znajdzie dla siebie coś każdy.

Gdzie najczęściej znajdziesz produkty oferowane powyżej?

Najważniejsze pytanie i szybka odpowiedź – w kuchni i jadalni. Serii tej użyjesz nie tylko od święta, np. gdy chcesz zaserwować wyjątkowe ciasto na paterze podczas niezwykłej uroczystości, takiej jak wigilijna wieczerza czy komunia, ale także w trakcie sylwestrowej zabawy czy urodzin. Szklanki do napojów, które tu oferujemy, mogą być z Tobą na co dzień.

Zestawy złożone z kieliszków czy kufli mogą być także doskonałym prezentem dla partnera, ojca czy na ślub. Warto podkreślić, że wszystkie elementy z tej kategorii można myć w zmywarce, co sprawia, że stają się nie tylko piękne, ale i praktyczne w użyciu i łatwiej zadbać o ich higieniczną czystość.

Sprawdź sama!

Wiele z naszych produktów możesz znaleźć na stronie ze szkłem. Tak jest i w tym przypadku, gdzie możesz dokładnie się im przyjrzeć. To sprawi, że będziesz wiedziała nie tylko, czy Ci się podobają, ale także, czy przydadzą Ci się w kuchni i jadalni na wyjątkowe okazje. Jednak jeśli szukasz czegoś innego, koniecznie sprawdź pozostałe kategorie z naszego sklepu i wybierz produkty dla siebie. Zapraszamy!

Kolekcje szkła Krosno Premium Elite to wyraz ponadczasowej elegancji, która łączy w sobie eleganckie kształty wzbogacone o piękno subtelnych detali. To wyszukana stylistycznie kolekcja, zawsze godna uwagi. Styl klasyczny najbardziej przypada do gustu wielbicielom harmonii, jest on przeznaczony dla osób, które nie lubią częstych zmian aranżacji wnętrza.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL