Premium Krista - seria eleganckich i gustownych kieliszków o zaskakującym kształcie

Widok:
Na stronie:

Niezwykła linia produktów premium pozwala na odkrycie w szkle tego, czego nie ma na co dzień w różnych przedmiotach wykonanych z tego materiału – piękno, doskonały dźwięk, niepowtarzalny smak trunków dopasowanych do rodzaju kieliszka czy szklanki. Kunszt miesza się więc z funkcjonalnością i w przypadku serii KROSNO PREMIUM KRISTA daje doskonałe efekty.

Szkło wyjątkowego składu

Chemiczny skład tego materiału ma bardzo duże znaczenie nie tylko dla jego trwałości czy jakości, ale i wyglądu. W przypadku tej serii mamy do czynienia z produktami wykonanymi z cienkiego szkła, które musi mieć doskonały skład chemiczny, idealnie połączone proporcje, by być trwałą i odporną skorupą, która jest jednocześnie krucha, delikatna i lekka. Szkło to coś, z czego mogą powstawać niezwykłe rzeczy. Dobre szkło oczywiście.

Jak wykorzystać potencjał?

Najważniejsze to jednak odwzorować dokładnie to, czego oczekiwał projektant. W przypadku serii KROSNO PREMIUM KRISTA mamy do czynienia z niezwykłym pięknem cienkiego, przezroczystego szkła. Większość elementów wydłuża się ku górze, ma kształt stożkowy. Ścianki zdobi od zewnątrz ażurowy, delikatny wzór, który nadaje temu projektowi wzniosłości i elegancji. To sztuka malowana szkłem.

Jakie produkty znajdziesz w tej kategorii?

W powyższym asortymencie możesz znaleźć wiele ciekawych zestawów szkła. Głównie są to kieliszki, które można podzielić na:

W ramach tej kategorii znajdziesz różne rodzaje kieliszków przeznaczone do jednego typu naczynia. Jednak to nie wszystko, bowiem seria KROSNO PREMIUM KRISTA została wymyślona nie tylko dla miłośników win, ale również whisky. Stąd w tej linii znajdziesz szklanki na grubym dnie specjalnie do tego trunku. Tutaj także pucharki oraz szklanki, które również możesz kupić w zestawie. Jeśli więc szukasz doskonałego wyposażenia swojej jadalni, nie mogłeś lepiej trafić.

Kiedy potrzebne Ci będą produkty z tej kategorii?

W naszej ofercie znajdują się wykwintne, subtelne i delikatne kieliszki i szklanki z dekorem. To oznacza, że nie są to naczynia do codziennego stosowania. Możesz ich użyć podczas wyjątkowych uroczystości, rodzinnych świąt, biznesowych kolacji czy przyjęć sylwestrowych. To doskonały sposób na uczczenie okrągłych urodzin.

Skoro już przy tym jesteśmy, jest to także świetny pomysł na prezent. To gustowne, ładnie pakowane, cienkie szkło, które możesz podarować na ślub czy urodziny. Warto podkreślić, że delikatne krośnieńskie szkło można myć w zmywarce i nie trzeba martwić się o jego uszkodzenie, choć rzecz jasna, trzeba postępować ostrożnie.

Zapraszamy na zakupy!

Zachęcamy do samodzielnego szukania odpowiednich produktów w całej ofercie, którą prezentujemy powyżej. Seria szkła z dekorem KROSNO PREMIUM KRISTA jest wyjątkowa i dlatego wiemy, że jej jakości zadowoli każdego Klienta. Sprawdź sama i przekonaj się, że jakość i piękno mogą iść razem w parze!

Jest to seria kieliszków, które zachwycają formą, kształtem i jakością od wielu lat. Wszystkie wyroby posiadają idealne proporcje oraz delikatne wykończenia brzegów. Niespotykane kształty kieliszków z kolekcji PPREMIUM KRISTA skierowane są do wymagających osób ceniących przemyślane wzornictwo oraz perfekcyjną jakość wykonania.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL