Basic Glass - Proste komplety szklanek i kieliszków z huty szkła Krosno

Widok:
Na stronie:

Seria Casual jest grupą produktów firmy Krosno, która jest przeznaczona do codziennego użytku. Warto więc mieć na uwadze, że wszystkie elementy z tej grupy produktów są funkcjonalne, ale i trwale, dobrze wykonane. To jednak nie oznacza, że nie ma tu miejsca na design, o czym możesz się przekonać, sprawdzając naszą ofertę.

Przepiękne i trwałe szkło

Choć zwykle szkło jest uznawane za mało trwałe, w przypadku odpowiedniego składu chemicznego staje się wygodne i odporne na uszkodzenia. Oczywiście do pewnego momentu. Rozgrzewany piasek kwarcowy, z dodatkami, w temperaturze 1200 stopni Celsjusza może być z łatwością formowany. W ten sposób powstają produkty KROSNO CASUAL BASIC/SHOT, czyli jednej z najbardziej klasycznych serii tego producenta.

Prosty i klasyczny design

Warto zwrócić uwagę, że w tej serii, którą możesz znaleźć powyżej, nie ma skomplikowanych wzorów, deseni na szkle, a kształt jest klasyczny, podłużny i walcowaty. Dlatego design w tym projekcie wydaje się nudny, co jednak nie sprawia, że brzydki czy nieatrakcyjny, bowiem ta klasyka staje się naprawdę wyjątkowa. Mamy tu często grube dno, ciekawe zakończenie denka od wierzchniej strony oraz prosty, ładny, cienki fason u góry. Dobrze wykonana praca.

Jakie produkty znajdują się w tej kategorii?

Firma Krosno stawia na różnorodność, choć sama seria Casual jest odzwierciedleniem prostoty i klasycznych form, które na tym zyskują. W tym wypadku to CASUAL BASIC/SHOT, a więc lista produktów przeznaczonych do picia, nie tylko alkoholu. Znajdziesz tu następujące rodzaje naczyń:

To tylko ogólne podkategorie, bowiem możesz wybrać, czy wolisz kupić pojedyncze egzemplarze, czy może cały komplet. Jeśli jednak tutaj nie znajdziesz nic dla siebie ze szkła, to różne naczynia do napojów możesz znaleźć w odpowiedniej zakładce w naszym sklepie internetowym. Dzięki temu skompletujesz taki zestaw, jaki tylko będziesz chciała. Pamiętaj, że produkty, które oferujemy powyżej, są przygotowane przede wszystkim do serwowania alkoholi i drinków, ale nie tylko.

Charakterystyka szkła Krosno

Seria KROSNO CASUAL BASIC/SHOT tak naprawdę zawiera kilka produktów z dwóch różnych serii. Jest ona złożona ze szkła fasonu SHOT oraz szkła fasonu BASIC. Są one jednak do siebie bardzo podobne i przede wszystkim trwałe. Mają grube dno, dzięki czemu wygodniej się z nich pije i są bardziej przydatne podczas imprez z przyjaciółmi czy sylwestra.

Szkło Krosno jest bardzo praktyczne i można z niego korzystać wielokrotnie. To szklanki i kieliszki, które można myć w zmywarce i które są łatwe w utrzymaniu czystości. Dzięki temu dużo łatwiej przyjdzie Ci posprzątać po imprezie i uporządkować kuchnię po wizycie znajomych.

Sprawdź sama!

Wiele z naszych produktów, które możesz zobaczyć powyżej, są przeznaczone do podawania drinków czy alkoholu. Przejrzyj je wszystkie sama. Dzięki temu będziesz wiedziała nie tylko, czy Ci się podobają, ale także, czy przydadzą Ci się w trakcie przygotowywania imprez urodzinowych czy sylwestrowych. Zapraszamy!

Linia "Basic Glass" to propozycja przede wszystkim ekonomicznego i funkcjonalnego szkła z KROSNO GLASS S.A. Dzięki swoim walorom użytkowym znajdzie zastosowanie w użytku domowym, jak również w restauracjach oraz kawiarniach. Szkło jest bezbarwne, krystalicznie czyste. Dzięki takim walorom każde szklane naczynie podkreśli jakość barwy prezentowanego trunku.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL