Krosno Premium Avant-Grande

Widok:
Na stronie:

Wyjątkowe szkło, które w sposób nietuzinkowy jest produkowane, to wyraz największego kunsztu. Tak jest w linii produktów Premium polskiej firmy Krosno. Dba ona w niej o najwyższe standardy, a oferowane szklane naczynia mają swój niepowtarzalny wygląd. Często wykonywane są z cienkiego szkła, by podkreślić ich wyjątkowy charakter.

Szkło wysokich lotów

Proces produkcji szkła jest tu szczególnie ważny. Chodzi bowiem nie tylko o to, by zadbać o dobry sposób odlewania materiału i cienką warstwę, która podkreśla delikatność produktów z linii KROSNO PREMIUM AVANT-GARDE, ale także o zapewnienie jakości samej materii. Dzięki temu jest nie tylko cienka, ładnie uformowana i subtelna, ale także wytrzymała i praktyczna. A wygląd ma w tym kontekście bardzo duże znaczenie.

Design pierwsza klasa

Niezwykle ważny w tym kontekście, więc nie dziwi, że dołożono wszelkich starań, by można było odróżnić konkretne produkty od siebie. W serii KROSNO PREMIUM AVANT-GARDE mamy do czynienia z subtelnym, cienkim szkłem. Jest ono odpowiednio uformowane w kontekście jakości picia trunków, ale każdy z modeli ma kwadratowy kształt. Oczywiście są także zaoblenia i krągłości, jednak nadrzędna forma to wydłużony prostokąt. To się musi podobać!

Jakie produkty oferujemy w ramach tej kategorii?

Przede wszystkim w serii Premium można znaleźć wykwintne przedmioty. To szklanki, ale i kieliszki, które dużo lepiej dopasowują się do wyjątkowych okazji. Są produktami jeszcze lepszymi. Znajdziesz tu trzy kategorie produktów:

Wśród nich są kieliszki do wina czerwonego w pękatych formach, kieliszki do szampana i wina musującego na wysokiej nóżce czy wydłużone kieliszki do białego wina. Wszystkie pojawiają się w zestawach. Ale są tu także wysokie i niskie szklanki do napojów czy też kieliszki do piwa, które są dość rzadko spotykane. Co ciekawe, można także kupić kilka elementów osobno, między innymi salaterkę i paterę na nóżce w jednym. Warto, byś poszukała innych produktów sprzedawanych oddzielnie w jednej z zakładek na naszej stronie głównej.

Kiedy używać produktów z tej serii?

Przede wszystkim są to produkty premium, a więc nadają się do używania przy wyjątkowych okazjach. Między innymi będą to spotkania z przyjaciółmi, ważne uroczystości, takie jak sylwester, Wigilia czy urodziny oraz odświętne rodzinne obiady. Jednak nie tylko. Tak naprawdę piękno w jadalni nie musi się ograniczać do wyjątkowych chwil.

Co ważne, pamiętaj, że możesz kupić zestawy nie tylko dla siebie. To doskonały pomysł na prezent. Tym bardziej, że większość produktów z tej kategorii może być mytych w zmywarce, ale warto pamiętać, by obchodzić się z nimi ostrożnie, bowiem są wykonane z cienkiego szkła, które łatwiej ulega uszkodzeniu.

Odkryj doskonałe produkty!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, jaką przygotowaliśmy w ramach tej kategorii. To produkty dla konesera, dla każdego miłośnika różnych trunków i napojów. Zwróć uwagę na różnorodność produktów oraz ich przeznaczenie i ciesz się szerokim wyborem zestawów. Zapraszamy!

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL