Krosno Casual Pure - Naczynia szklane do gastronomii oraz domowego użytku

Widok:
Na stronie:

Wyjątkowe szkło to przede wszystkim piękny wygląd, który doskonale dopasuje się do Twoich potrzeb. Szukasz produktów niezawodnych, trwałych, ładnych i funkcjonalnych? Tego rodzaju szklane naczynia znajdziesz tylko w naszym sklepie, bowiem my wiemy, czego oczekujemy od naszych dostawców i jakie produkty Ci oferujemy.

Szkło z najwyższych sfer

W przypadku krośnieńskiej huty szkła wiemy, że korzystamy z najlepszych możliwych rozwiązań. Produkty są wykonywane z dbałością o detale, z wiedzą, z poszanowaniem tradycji oraz z uwzględnieniem wpływu nowoczesnej technologii na proces produkcyjny. Co ważne, szkło z serii KROSNO CASUAL PURE jest trwałe, ładne i odporne na delikatne uszkodzenia mechaniczne. To sprawia, że możesz z niego korzystać wygodniej.

Jaki design w serii CASUAL PURE?

Czystość to najważniejszy aspekt tej serii. To oznacza, że oferowane powyżej produkty są wyjątkowe nie tylko pod kątem jakości, ale i designu. Projektanci dołożyli wszelkich starań, by zapewnić tu smukłość, jak najmniejszą liczbę linii czy przecięć. Nie ma tu dekorów, deseni i żłobień, są za to obłe kształty, grube denka oraz przezroczyste szkło, które doskonale sprawdza się w każdej sytuacji. Sprawdź, jak poradzi sobie w Twojej jadalni.

Jakie produkty oferujemy w ramach kategorii KROSNO CASUAL PURE?

Wśród produktów z tej linii firmy Krosno znajdziesz nie tylko kieliszki do wina białego czy czerwonego, ale także szklanki, kufle i karafki. Jest tu wiele produktów, a zaletą tej kategorii z pewnością jest jednolity wygląd oraz różnorodność. Znajdziesz tu:

Wśród produktów nietrudno dostrzec proste i klasyczne kufle, które nie zmieniają średnicy na całej długości. Dalej są także kieliszki do szampana, pękate do wina czerwonego oraz szklanki wysokie do napojów. Warto zwrócić uwagę na różne karafki, które pozwalają ładnie podać wino czy wodę. To bardzo praktyczny element. W ramach tej kategorii oferujemy zarówno naczynia na sztuki, jak i zestawy kieliszków.

Jakie są produkty z tej serii?

Czego się możesz spodziewać? Przede wszystkim jakości i piękna. To prostota, seria Casual jest oparta o naturalne kształty, brak zdobień i innych elementów, ale tutaj masz do czynienia z twardym szkłem, eleganckimi kieliszkami, które podasz nie tylko podczas spotkania ze znajomymi, ale także w trakcie uroczystej kolacji czy sylwestrowej zabawy. To także idealny pomysł na prezent.

Warto podkreślić, że wszystkie szklane elementy można myć w zmywarce, choć trzeba zawsze robić to delikatnie i ostrożnie. Szkło jest jednak dość trwałe, bowiem ma odpowiedni skład chemiczny. Stąd też używanie wszystkich produktów z tej kategorii oraz ich utrzymanie w czystości jest po prostu wygodne.

Zapraszamy na zakupy!

Zachęcamy do samodzielnego szukania odpowiednich produktów w asortymencie, który znajduje się powyżej. Ta seria produktów jest wyjątkowa, a my, dzięki kontrolom jakości naszej oferty, wiemy, że jej jakości zadowoli każdego Klienta. Jednak jeśli wolisz czegoś innego, koniecznie przeszukaj inne kategorie w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy!

Najtańsza propozycja kieliszków z Huty Szkła KROSNO z przeznaczeniem do codziennego użytku. Linia cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno w domach, jak i w lokalach gastronomicznych, a kształty naczyń są dobrze znane konsumentom od kilkunastu lat.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL