Krosno Casual X-line

Widok:
Na stronie:

Przepiękna seria krośnieńskiego szkła to coś, co każda osoba chciałaby mieć w swoim domu. Niezależnie od tego, czy w jadalni stoi kredens, w którym można ten materiał wyróżnić, czy też będzie on tylko do użytku odświętnego – jakość oraz piękno przygotowywanych dla Ciebie produktów zachwyca i urzeka. Tak samo jest w serii KROSNO CASUAL X-LINE.

Liczy się jakość

Wszystkie nasze produkty dokładnie sprawdzamy, a do tego współpracujemy z tak renomowanymi dostawcami, jak na przykład huta szkła w Krośnie. Dzięki temu wiemy, że używane tu materiały są naprawdę nowoczesne, wyjątkowe i bardzo dobre. Wysokiej klasy szkło w linii Casual sprawia, że wiesz, że te produkty są trwałe, przyjemne w dotyku, odporne na drobne uderzenia. Po prostu praktycznie przygotowane do codziennego użytku.

Design, który się wyróżnia

W przypadku serii Casual normalnie mamy proste, obłe kształty bez wyrazistej sylwetki. Jednak w tym wypadku jest wyjątek. Choć wciąż brak tu dekorów, deseni, faktury i nietypowych wstawek, to seria KROSNO CASUAL X-LINE jest wyjątkowa. Mamy do czynienia z linią „X”, czyli szklankami formowanymi z wyraźnym wgłębieniem w sylwetce. To nie są już proste przedmioty, ale takie, które mają coś więcej, ten rys, zmianę szerokości, coś, co je wyróżnia.

Sprawdź, co znajdziesz w tej kategorii

Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem, który powyżej, bowiem jest tu wiele elementów, które szczególnie są ważne dla każdego, kto ceni sobie praktyczność, ale i piękno. Szklanki, bo to one znajdują się w ofercie z serii KROSNO CASUAL X-LINE, są tu na różne okazje. Między innymi:

  • Na co dzień, do napojów, z zaokrąglonym, grubym dnem;

  • Na co dzień, do napojów, z dnem bardziej spłaszczony, ale grubym;

  • Do whisky na niecodzienne i codzienne okazje, z grubym dnem.

Wszystkie są sprzedawane w zestawach po 6 sztuk w każdym. Jeśli szukasz naczyń na sztuki, wybierz odpowiednią zakładkę na naszej stronie głównej.

W serii X-LINE liczy się piękno, ale i funkcjonalność. Dlatego mają one różną pojemność. Część aż 290 ml, pozostałe 150 ml oraz standardowe 200 ml. Możesz więc znaleźć tu dokładnie to, czego szukasz.

Produkty z serii CASUAL X-LINE – charakterystyka

Są nowatorskie, ale ciągle używane na co dzień. Bardzo ciekawie urozmaicą Twoją jadalnię czy kuchnię. Użyjesz ich na co dzień, do posiłku, do drinka, ale i przy wyjątkowych okazjach, np. podczas świąt czy sylwestrowej zabawy. Tak naprawdę użyjesz ich zawsze, gdy tego potrzebujesz. To także świetny pomysł na prezent.

Warto także nadmienić, że możesz je myć w zmywarce, dzięki czemu są praktyczne, wygodne i łatwe w utrzymaniu w czystości. To wbrew pozorom jest naprawdę ważne, np. gdy w Twoim domu pojawi się kilkanaście osób. Pomyśl o tym i wybieraj świadomie.

Wybierz coś dla siebie!

Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie internetowym. Znajdziesz tu wiele przepięknych produktów ze szkła, między innymi szklanki do napojów i trunków. Skorzystaj z różnorodności i nietypowej formy naczyń z serii KROSNO CASUAL X-LINE i wybieraj odpowiednie przedmioty dla siebie i Twoich gości. Zachęcamy do zakupów!

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL