Krosno Casual Venezia

Widok:
Na stronie:

Przepiękne szkło jest doskonałym pomysłem na prezent, ale także na wyposażenie kredensu czy postawienie na stole w trakcie odwiedzin. Jest to także pomysł na co dzień, a właśnie głównie do takiego użycia służą produkty z serii KROSNO CASUAL, która została zaprojektowana przez najlepszych mistrzów w Polsce. VENEZIA to wyjątkowa linia z tej serii.

W dużej mierze ekskluzywne

Mimo, że VENEZIA należy do serii Casual, tak naprawdę jest wyjątkowa. Już samo szkło, którego użyto do jej produkcji, sprawia wrażenie produktu premium. Dzieje się tak dzięki temu, że jego skład chemiczny jest ścisłą tajemnicą. Szkło jest materią nietrwałą chemicznie, to znaczy nie ma stałego składu. Właśnie dlatego możemy mieć ją wysokiej jakości, trwałą i odporną na drobne uderzenia, tak jak tutaj, oraz tłukące się po pierwszym użyciu. Wybór należy do Ciebie.

Wysmukły ton

Szkło z serii KROSNO CASUAL VENEZIA pozostaje proste, to jest nie ma zdobień, dekorów, dodatkowych wzorów, a jego powierzchnia jest gładka. To jednak nie oznacza, że nie może być piękne, bowiem takie są kieliszki z tej kategorii. Linia ta ma służyć na co dzień, ale w tym wypadku wysmukłość działa w obie strony. Dzięki temu otrzymujesz kieliszki przemyślane, pięknie zaprojektowane i subtelnie wykonane.

Czego szukać w kategorii CASUAL VENEZIA

Firma Krosno dba o jakość swoich produktów, ale także o piękny wygląd. W tym przypadku łączy się to w doskonały sposób. W ramach kategorii, którą znajdziesz powyżej, możesz znaleźć:

To oznacza, że seria VENEZIA jest subtelna i delikatna. Mamy tu tylko kieliszki, które możesz dopasować do trunków i napojów, które najczęściej pijesz. Specjalny podział wyróżnia kieliszki do szampana, kieliszki do likierów czy wódki, ale także do wina czerwonego, białego i inne. W takim anturażu nietrudno będzie znaleźć to, czego potrzebujesz. A jednocześnie zapraszamy do przeglądania innych produktów firmy Krosno, by odkryć piękno w karafkach czy szklankach.

Do czego użyjesz produktów z tej serii?

W ramach kategorii KROSNO CASUAL VENEZIA oferujemy Ci wysokiej klasy produkty ze szkła. Są one dopasowane do trunku, a więc możesz z ich pomocą wyprawiać przyjęcia, gościć ważne osobistości oraz świętować ze swoimi przyjaciółmi oraz znajomymi. To szkło uniwersalne do wyjątkowych okazji.

Warto nadmienić, że jest użytkowe, a więc często będziesz musiał zachować je w higienicznej czystości. Pomoże Ci w tym na przykład zmywarka, w której wszystkie produkty z tej kategorii można myć. Trzeba być tylko ostrożnym. Dzięki temu kieliszki są nie tylko piękne, ale i funkcjonalne.

Zajrzyj do nas!

Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem nie tylko w tej kategorii KROSNO CASUAL VENEZIA, ale i w całym sklepie. Pozwoli Ci to na dopasowanie odpowiednich produktów do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że na naszej stronie wszędzie znajdziesz jakość i piękny design. Wybieraj to, co najlepsze dla Ciebie. Przejrzyj produkty samodzielnie i podejmij decyzję. Czekamy na Ciebie.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL