Krosno Casual Chill

Widok:
Na stronie:

Wyjątkowe produkty ze szkła często są kojarzone z krośnieńskimi hutami. Jednak czasami masz ochotę sięgnąć po coś prostszego, bardziej przyziemnego, ale wciąż sprawdzonego. To kufle piwa, które najczęściej potrzebne są panom. Jednak nie tylko. Jeśli chcesz wyposażyć dom właśnie w te produkty, to trafiłeś doskonale.

Wysokiej klasy szkło

Materiał, z którego powstają produkty w serii KROSNO CASUAL CHILL to taki sam skład chemiczny, który służy do wykonywania wielu innych produktów. To sprawia, że choć kupujesz kufle, tak naprawdę dostajesz produkt premium. Masz tu bowiem doskonałe połączenie piasku kwarcowego z domieszkani węglanu wapnia czy węglanu sodu, co sprawia, że za jakością może iść odpowiednie odlewnictwo, czyli wykończenie.

Prosty design

Projekt kufli z serii KROSNO CASUAL CHILL jest lekki i przyjemny. Nie mają być to produkty zdobione, opatrzone deseniem, dodatkowymi znaczeniami czy dekorem. Wręcz przeciwnie – im bardziej klasycznie, tym lepiej. Tak też się stało, a przy tym zadbano o właściwy komfort picia poprzez dobre ukształtowanie naczynia. To sprawia, że przezroczyste szkło może lada chwila wypełnić się złocistym płynem i dawać tylko przyjemność – również estetyczną.

Co znajdziesz w asortymencie tej kategorii?

Oferowane powyżej produkty muszą być wyjątkowe. Nie ma wątpliwości, że szkło może mieć wiele odsłon. Tak samo jest w tym przypadku, gdzie otrzymujesz produkty funkcjonalne, codzienne, casualowe. Na tym polega cała linia produktów z serii Casual. W tym wypadku skupiasz się na kuflach. Jakie znajdziesz w ramach tej kategorii?

Te dwie wielkości zawsze występują w zestawach. Jeśli szukasz czegoś osobno, zwróć uwagę na odpowiednią zakładkę na naszej stronie głównej. Tutaj otrzymasz przede wszystkim krośnieńską jakość w zestawie po 6 sztuk każda. W całym asortymencie tej strony otrzymasz cztery różne rodzaju kufli, by móc dokładnie sprawdzić, które będą lepiej pasowały do Twojego zapotrzebowania. Przekonaj się, jak smakuje piwo w prawdziwym szkle.

Co wyróżnia produkty z krośnieńskiej huty szkła?

To jedna z najpopularniejszych hut w Polsce i wcale nie przypadkiem. Co ważne, musisz pamiętać, że jest to produkt całkowicie bezpieczny w użytkowaniu. Skład chemiczny pozwala myć kufle w zmywarce, co ułatwi trzymanie ich w higienicznej czystości. Nie zapominaj, że potrzebujesz ich nie tylko na wyjątkowe okazje, ale i na co dzień. Dlatego zawsze trzymaj je blisko siebie.

Wybierz zestaw kufli jako prezent. To doskonały pomysł, bowiem są wytrzymałe, ładne i klasycznie proste. Dzięki temu bliskiej osobie trunek będzie lepiej smakował. Przekonaj się, że na smak piwa wpływa nie tylko jego jakość.

Wybierz coś dla siebie!

Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie internetowym, w którym znajdziesz nie tylko przepiękne produkty do domu, ale także codzienne szkło. Znajdziesz tu nie tylko naczynia do serwowania alkoholu czy drinków, ale także inne piękne przedmioty wykonane z tego niezwykłego materiału. Zanurz się w produktach z serii KROSNO CASUAL CHILL i wybierz odpowiednie kufle dla siebie i swoich przyjaciół.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL