Krosno Casual Blended

Widok:
Na stronie:

Szkło jest wyjątkowym materiałem, z którego wykonuje się różnorodne produkty. Najczęściej zdobi nasze witryny w jadalniach i jest używane podczas wyjątkowych okazji, np. imprez czy sylwestra. Jednak są także klasyczne szklane naczynia, które potrzebne są na co dzień. Taka jest właśnie seria Casual od firmy Krosno – łączy w sobie praktyczność z wyjątkowością.

Wyjątkowy skład chemiczny

Jakość szkła może być bardzo różna, bowiem jest to materiał przygotowywany z piasku kwarcowego oraz dodatków. To oznacza, że jednocześnie można znaleźć doskonałe szklane przedmioty, które nie będą się tłukły i będą bardzo długo służyły oraz słabe naczynia, które po jednym użyciu znikną. W przypadku zakładów z Krosna to najlepszy skład chemiczny odpowiada za to, że jest to szkło, którego każdy potrzebuje.

Zadbano o design

W przypadku serii KROSNO CASUAL BLENDED zadbano przede wszystkim o wygodę. To po prostu szklanki, które jednak wyraźnie – w zależności od przeznaczenia – mają specyficzny wzór na swoich bokach. To sprawia, że wyróżniają się na tle wielu innych tego rodzaju produktów. W asortymencie tej kategorii znajdziesz więc nietypowe szklanki, które mają klasyczny, przezroczysty kolor. To ważne, bowiem od jakości i wyglądu szkła wiele zależy.

Jakie produkty się tu znajdują?

Przeglądając naczynia, które zauważysz powyżej, dojdziesz do wniosku, że seria KROSNO CASUAL BLENDED jest dość ograniczona. I tak, i nie, bowiem tutaj liczą się tylko szklanki, ale te najwyższej klasy. Wykorzystano do nich doskonałe szkło, które podkreśla jakość napoju czy trunku. Są tu:

Wśród tych podstawowych kategorii mieszczą się zestawy, które oferujemy powyżej. W tej kategorii możesz wybrać tylko komplety, nie można kupić szklanek na sztuki. Jeśli takowych potrzebujesz, wybierz właściwą kategorię z zakładek na stronie głównej. Pamiętaj, że wszystkie szklanki, jakie tu znajdziesz, są wykonane z dobrego szkła, mają dość grube dno i cienkie ścianki. Dzięki temu pozwalają wydobyć z napoju więcej smaku.

Jakość szklanek KROSNO CASUAL BLENDED

W ramach tej kategorii można wyróżnić właściwie dwie podserie, jednak każda z nich jest wyjątkowa. Dlatego wiemy, że nasze kontrole jakości przynoszą skutek. Co ważne, korzystając z tych szklanek możesz zarówno napić się soku, jak i wypić whisky z odpowiedniego szkła. Dla picia trunków to bardzo ważne. Korzystaj z tego rodzaju naczyń od święta i na co dzień.

Pięknie zapakowane zestawy to także pomysł na prezent. Będzie on tym przyjemniejszy, że większość produktów można myć w zmywarce i nie będzie strachu, że zepsują się podczas mycia. To bardzo funkcjonalne i praktyczne, dlatego z pewnością możesz przekonać się, że piękno i wygodę można połączyć.

Zajrzyj do nas!

Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem, jaki zgromadziliśmy w naszym sklepie, także w tej kategorii. Pozwoli Ci to na dopasowanie odpowiednich produktów do Twoich potrzeb. Pamiętaj, wybieraj tylko to, co najlepsze!

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL