Szkło użytkowe Krosno - Krosno Glass S.A., ponadczasowe szklanki i kieliszki, ze

Widok:
Na stronie:
1 2 3
1 2 3

Przepiękne produkty ze szkła produkowano już w I wieku przed naszą erą. Dziś jedną z najbardziej znanych firm na rynku jest KROSNO. To marka, która słynie z przepięknych przedmiotów do Twojego domu. Znajdziesz tu naprawdę wiele, począwszy od kieliszków, przez talerze, a na karafkach kończąc. Czy wybierzesz coś dla siebie?

Wyjątkowy materiał sprzed wieków

W naturze występuje naturalne szkło, ale to przemysłowe uzyskujemy ponad 2000 lat. Jest ono wykonywane przede wszystkim z piasku kwarcowego z dodatkami, głównie węglanem sodu i węglanem wapnia, a potem wypalane w piecu powyżej 1200 stopni Celsjusza. Jednak trwałość i jakość szkła zależy od firmy, a w KROŚNIE zadbali o to, by wykonywać swoje produkty z najlepszego chemicznie szkła hartowanego, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i bardzo wdzięczne do formowania.

Jak dba się o design?

W tej serii możesz znaleźć przede wszystkim szklane produkty do kuchni i jadalni, ale ich wygląd będzie zawsze niezwykły. W przypadku firmy KROSNO mamy do czynienia z artystami, którzy tworzą nie tylko funkcjonalnie, ale i przyjemnie dla oka. Dlatego wybierając produkty z tej kategorii, trafiasz na niebanalne kieliszki, przepięknie wykonane kufle czy karafki, z których każda jest inna. To niezwykły świat szklanych dzieł sztuki.

Co znajdziesz w tej kategorii?

Tak naprawdę kategoria KROSNO jest bardzo rozbudowana. W jej ramach znajdziesz wiele produktów codziennego użytku, takich jak szklanki, patery, kufle, dzbanki i wiele innych. Jednak są tu także bardziej wyszukane produkty, czyli między innymi różnego rodzaju kieliszki czy finezyjne karafki.

Cała kategoria została podzielona na podkategorie, które zawierają różne serie szklanych produktów. Są tu między innymi:

To zestawy, które dopasowują się do Twoich oczekiwań, są i wykwintne, eleganckie i wybierane w szczególnych momentach, jak i codzienne, zwyczajne i zachwycające jakością i trwałością. Wybór należy do Ciebie! Możesz także poszukać innych szklanych przedmiotów w naszym sklepie internetowym.

Jakie są produkty tej firmy?

Dbanie o jakość sprawia, że są one praktyczne. Możesz ich używać w zmywarce, choć nie każdy model jest do tego w stu procentach stworzony – w obawie przed jego pęknięciem. Możesz także korzystać z nich i od święta, i na co dzień. Wybór należy do Ciebie.

Pamiętaj, że wszystkie produkty, ze wszystkich serii, są pięknie pakowane, dlatego mogą być doskonałym prezentem dla bliskiej osoby w wyjątkowej chwili, np. podczas ślubu czy na święta Bożego Narodzenia.

Odkryj doskonałe produkty!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, jaką przygotowaliśmy w ramach tej kategorii dla każdego miłośnika szkła i szklanych przedmiotów do domu. Zwróć uwagę na różnorodność produktów firmy KROSNO oraz ich przeznaczenie i ciesz się szerokim wyborem. Jeśli jednak nie znalazłaś tutaj nic dla siebie, zajrzyj do innych kategorii w naszym sklepie i kupuj to, co naprawdę Ci się podoba. Zapraszamy na zakupy!

Krosno Glass S.A. są producentem sodowego szkła gospodarczego. Wizytówką ich jest szkło formowane tradycyjną metodą ręczną w bardzo szerokiej gamie produktowej – od finezyjnych kieliszków po duże wazony. Znaczącą pozycję w ofercie handlowej firmy stanowi również szkło stołowe formowane mechanicznie. Szkło łączy w sobie oryginalne wzornictwo, kunszt wykonania i najnowsze osiągnięcia technologiczne. Bardzo wysoka jakość wyrobów i nieskazitelna bezbarwność masy szklanej osiągana jest dzięki wypracowanej przez lata metodzie produkcji oraz recepturze używanych składników.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL