Uroczy serwis porcelanowy Karolina Lorel - Zestaw porcelanowych naczyń na wyjątkowe okazje

Widok:
Na stronie:

Niebanalna porcelana może być nie tylko ozdobą na jadalnianym stole, ale także praktycznym dodatkiem na każdy dzień. W trosce o jakość naszych usług współpracujemy tylko z renomowanymi firmami i przeprowadzamy częste kontrole jakości produktów, które oferujemy. Tak jest także w tym przypadku, gdy znajdziesz powyżej serię porcelany KAROLIN LOREL.

Niezwykła materia na piękne przedmioty

Porcelana jest bardzo wdzięcznym materiałem do tworzenia nie tylko naczyń do jedzenia i serwowania, ale i ozdób. Wystarczy odpowiednio przygotować kwarc, skaleń oraz glinkę kaolinową, by przekonać się, że porcelana jest trwałym, niełatwo się tłukącym oraz odpornym na uszkodzenia mechaniczne produktem, z którego można stworzyć prawdziwe cuda. Dzieła sztuki można wykonywać dzięki plastyczności materiału. Bowiem od niego wszystko się zaczyna.

Przepiękne zdobienia i wykwintne serwisy

Seria KAROLINA LOREL jest jedną z najmocniej zdobionych. Kolor beżowy jest tu wspomagany przez dekor pośrodku misek, talerzy i innych elementów. To wzór dość skomplikowany, przedstawiający liście wijące się wzdłuż rantów produktów z tej serii. Czasami pojawia się także dekor w postaci lekkiej, złotej linii na brzegach – wszystko pozostaje jednak subtelne i delikatne.

Jakie produkty oferujemy w ramach tej kategorii?

W tej serii możesz znaleźć wiele różnych kategorii produktów. Są to między innymi:

  • serwisy,

  • naczynia do serwowania,

  • zastawa na sztuki i inne.

Wśród nich najwięcej jest naczyń do serwowania, bowiem tutaj są i miski, i półmiski, i dzbanki, dzbanuszki, sosjerki, salaterki, wazy oraz inne elementy wyposażenia jadalni. Jeśli chcesz do niej dobrać sztućce, wybierz właściwą kategorię z naszego sklepu.

Dodatkowo możesz także znaleźć tu serwisy. Są obiadowe, obiadowo-kawowe oraz kawowe. W naszym asortymencie znajdują się także te dziecięce, które jednak znajdziesz w osobnej kategorii. W ramach serii, którą znajdziesz powyżej zobaczysz także osobno sprzedawane talerze czy też inne elementy wyposażenia zastawy stołowej. Warto więc zerknąć na bogatą ofertę naszego sklepu w ramach serii KAROLINA LOREL.

Jakie są produkty z serii LOREL?

Szukając pomysłu na prezent dla najbliższych, nie zapominaj o pięknie pakowanej porcelanie. Serwis może być świetnym upominkiem na ślub czy podczas świąt. To jednak także zestawy dla Ciebie, z których skorzystasz zarówno w jadalni, jak i w kuchni. Dzięki nim pięknieć będzie Twój stół i ważne uroczystości nabiorą właściwego anturażu. LOREL to zdobiona seria, nie skorzystasz z niej raczej na co dzień.

Jednak pamiętaj, że jest tak samo funkcjonalna, co oznacza, że możesz ją myć w zmywarce oraz podgrzewać na niej jedzenie w kuchence mikrofalowej. To bardzo wygodne i sprawia, że coraz więcej osób wybiera porcelanę jako materiał, z którego wykonane będą ich serwisy w domu.

Zapraszamy na zakupy!

Zachęcamy do samodzielnego szukania odpowiednich produktów w asortymencie, który znajduje się powyżej. Jednak jeśli wolisz czegoś innego, np. serwisy wykonane z innego materiału, koniecznie przeszukaj inne kategorie. Powodzenia!

Lorel to kolekcja porcelany kostnej w kolorze ecru, zwanej także Fine Bone China. Talerze i półmiski są płaskie z szerokim skrzydłem, lekko uniesionym w przypadku talerza głębokiego. Filiżanki, dzbanki, cukiernice, czajniki i sosjerki mają smukły, rozszerzający się ku górze kształt.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL